ЗНО 2018 Географія. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 978-966-07-2484-6
65 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
192
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Кузишин А.
 • Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 з географії, яке проводять у формі тестування.

  Запропоновані тестові завдання складено за чинною програмою з географії для загальноосвітніх навчаль­них закладів. Їх зміст охоплює всі розділи географії. Матеріал поділено на чотири частини, кожна з яких містить кілька тем.

  Використання запропонованих тестів допоможе вчителям в індивідуальній роботі з учнями, сприятиме 
  підвищенню об’єктивності контролю та оцінювання знань, а учням дасть змогу самостійно перевірити свій рівень засвоєння матеріалу, спонукатиме їх до засвоювання термінології та понять з географічних дисциплін. Абітурієнтам допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до ЗНО.

  Завдання посібника аналогічні до тих, які міститимуться в зошитах для проведення зовнішнього неза­лежного оцінювання.

  У посібнику подано тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді. Серед запропонованих чотирьох варіантів відповіді потрібно вибрати лише один — правильний варіант. Відповідь, яку ви вважаєте пра­вильною, позначте в табличці значком ×.

  Наприклад:

  1. Найбільший за вантажообігом порт Нідерландів

  А  Роттердам

  В  Дордрехт

  Б  Амстердам

  Г  Утрехт

  Завдання на встановлення відповідності вимагають встановлення відповідності одних географічних понять і термінів іншим. Вони складаються з інструкції та двох колонок, у яких частини матеріалу позначено цифрами (ліворуч) та буквами (праворуч).

  Деякі завдання містять рисунки або картосхеми з цифровими позначеннями географічних об’єктів або їх складових частин. Потрібно встановити відповідність, поставивши в таблиці у відповідних клітинках значки ×. 

  Наприклад:

  1. Установіть відповідність між назвою промислової агломерації та назвою країни, де вона розташована

  1  Рурська

  2  Сілезька

  3  Кузнецька

  4  Бостонська

  А  США

  Б  ФРН

  В  Російська Федерація

  Г  Велика Британія

  Д  Польща

  Завдання множинного вибору з короткою відповіддю. До кожного із завдань запропоновано сім варіантів відповіді, серед яких три правильні.

  Необхідно правильно встановити та записати три цифри (від 1 до 7). Порядок їх розташування в клітинках значення не має.

  Наприклад:

  1. Укажіть три найчисленніші народи світу серед вказаних

  1  українці

  2  іспанці

  3  американці

  4  німці

  5  хіндустанці

  6  китайці

  7  французи

  Завдання відкритої форми з короткою відповіддю — це задачі, розв’язавши які, потрібно записати пра­вильну числову відповідь. Приклад написання чисел:

  число 2 — ;     число 18 — ;     число 350 

  1. Проводячи бурові роботи, геологи встановили товщину залягання порід різного віку: пісковик крейдового ві­ку— 320 м; пермський вапняк — 280 м; силурійський мергель — 230 м; тріасова глина — 290 м; лес чет­вертинного віку — 70 м. Визначте сумарну товщину (у м) гірських порід мезозойського віку

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід