ЗНО 2019 Біологія. Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660723832
45 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
176
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Барна І.
 • У посібнику вміщено двадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

  Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та вмінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

  Посібник містить сімнадцять варіантів тестових зошитів, використання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань. Завдання тестових зошитів аналогічні до тих, які міститимуться в зошитах під час проведення Державного зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Відповіді до тестових завдань, уміщених у зошитах, подано наприкінці посібника.

  Пропоновані демонстраційні зошити із зовнішнього незалежного оцінювання відповідають вимогам програми з біології для ЗНО, затвердженої Міністерством освіти і науки України 2014 року. Макет зошитів розроблений Українським центром оцінювання якості освіти. Їх зміст охоплює всі розділи біології.

  Опанування матеріалу посібника допоможе майбутньому абітурієнту успішно впоратись із завданнями зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

  Зовнішнє незалежне оцінювання здійснюється в письмовій формі. Кожна особа, яка виконуватиме сертифікаційну роботу з біології, отримує екзаменаційний комплект, що складається з тестового зошита й бланка відповідей. Кількість завдань у зошиті — 50. Час виконання — 120 хвилин.

  Сертифікаційна робота з біології складається із завдань трьох форм.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді

  У завданнях 1–40 сформульоване певне твердження або запитання й запропоновано чотири варіанти відповіді, серед яких потрібно вибрати лише один правильний. Відповідь, яку Ви вважаєте правильною, радимо обвести кружечком у тестовому зошиті. Виконавши перші 40 завдань, ще раз перевірте правильність відповідей. Лише після цього переносьте їх у бланк відповідей А, позначаючи, відповідно до інструкції, знаком ×. За кожну відповідь можна одержати 0 або 1 бал.

  Завдання на встановлення відповідності (логічні пари)

  Завдання 41–46 передбачають встановлення відповідності одних біологічних понять і термінів іншим. Вони складаються з інструкції та двох колонок, у яких частини матеріалу позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Деякі завдання містять рисунки із цифровими позначеннями об’єктів, органів і їх складових частин.

  Виконуючи завдання, потрібно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари), і в табличці поряд зробити позначки знаком ×. Потім ще раз перевірте правильність розставлених позначок і перенесіть їх до бланка відповідей А.

  За виконання кожного із цих завдань можна отримати 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

  Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей

  Завдання 47–50 містять три групи відповідей, позначених цифрами. Виберіть з кожної групи одну правильну, на Вашу думку, відповідь. Запишіть послідовно три цифри зліва направо у відведеному місці. Отримане тризначне число є відповіддю на завдання. Після перевірки перенесіть це число до бланка відповідей А.

  За виконання кожного з таких завдань можна отримати 0, 1, 2 абобали.

   Максимальна кількість балів, яку можна отримати, виконавши правильно всі завдання, становить 76.

 • Передмова 3
  Тестовий зошит №1 4
  Тестовий зошит №2 13
  Тестовий зошит №3 22
  Тестовий зошит №4 30
  Тестовий зошит №5 38
  Тестовий зошит №6 46
  Тестовий зошит №7 55
  Тестовий зошит №8 64
  Тестовий зошит №9 72
  Тестовий зошит №10 81
  Тестовий зошит №11 90
  Тестовий зошит №12 99
  Тестовий зошит №13 107
  Тестовий зошит №14 115
  Тестовий зошит №15 124
  Тестовий зошит №16 132
  Тестовий зошит №17 140
  Тестовий зошит №18 148
  Тестовий зошит №19 157
  Тестовий зошит №20 165
  Відповіді 174

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід