ЗНО 2019 Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660725010
125 грн
115 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
512
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Барна І.
 • Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2019 року, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

  У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань. Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2019 року.
  Призначений для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології.
  Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.
  Довідкова частина посібника складена відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2019 року і містить розділи: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Неклітинні форми життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні організації життя», «Історичний розвиток органічного світу», які, у свою чергу, розділені на теми. Наприкінці кожної теми вміщено тестові завдання та запитання для самостійної перевірки рівня засвоєння матеріалу. Відповіді до тестових завдань містяться наприкінці посібника.
  Запропоновані тестові завдання складені за чинною програмою з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Їх зміст охоплює всі розділи біології.
  Після довідкової частини в посібнику вміщено приклади розв’язання задач з біології: на молекулярні осно-ви спадковості; на обмін речовин та енергії в клітині та організмі; на фотосинтез і хемосинтез; з екології; на моногібридне схрещування; на зворотне та аналізуюче схрещування; на неповне домінування (проміжне успадкування) моногібридного схрещування; на дигібридне схрещування; на групи крові в людини; на спадкування ознак, зчеплених зі статтю.
  Крім цього, посібник містить три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань.
  Опанування матеріалу посібника допоможе майбутньому абітурієнту характеризувати основні біологічні поняття, закономірності, закони та теорії, біологічні явища і процеси; оперувати поняттями за потреби пояснення процесів та явищ живої природи, підтверджуючи прикладами із життя та діяльності людини, охорони здоров’я, досягнень біологічної науки; порівнювати процеси життєдіяльності на різних рівнях організації (молекулярному, клітинному, організмовому, популяційно-видовому, екосистемному, біосферному) та виявляти зв’язки між ними; установлювати причинно-наслідкові, функціональні, структурні зв’язки та закономірності у живій природі, класифікувати об’єкти; розв’язувати задачі зі шкільного курсу біології; застосовувати набуті знання під час аналізу різноманітної біологічної інформації.

 • Передмова 3
  Довідковий матеріал і тренувальні тести 4
  Вступ 4
  Молекулярний рівень організації життя 6
  Елементний склад організмів 6
  Неорганічні сполуки в організмах 9
  Органічні сполуки в організмах 13
  Клітинний рівень організації життя 36
  Організація клітин 36
  Поділ клітин 55
  Обмін речовин та перетворення енергії 60
  Неклітинні форми життя 76
  Віруси, пріони, віроїди 76
  Організмовий рівень організації життя 86
  Бактерії 86
  Рослини. Будова та процеси життєдіяльності рослин 91
  Різноманітність рослин 128
  Гриби. Лишайники 159
  Тварини. Будова та життєдіяльність тварин 169
  Різноманітність тварин 179
  Людина 276
  Розмноження організмів 324
  Індивідуальний розвиток організмів 330
  Закономірності спадковості та мінливості організмів 338
  Селекція 357
  Надорганізмові рівні організації життя 368
  Екологічні фактори 368
  Середовище існування 372
  Популяційно-видовий рівень організації життя 377
  Екосистеми 382
  Біосфера 389
  Охорона видового різноманіття організмів 395
  Історичний розвиток органічного світу 402
  Основи еволюційного вчення 402
  Історичний розвиток і різноманітність органічного світу 412
  Приклади розв’язування задач з біології 418
  Відповіді 475
  Алфавітний покажчик 476
  Сертифікаційні роботи з біології 480

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід