ЗНО 2018 Англійська мова. Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: ka-18871
40 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
160
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Доценко І., Євчук О.
 • Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО 2018 з англійської мови. Він укладений відповідно до чинної програми з англійської мови ЗНО.

  Посібник містить тест-взірець і 20 комплексних тестів, які відповідають чинній Програмі ЗНО, а також відповіді до завдань. Перший тест подано як зразок виконання. Тематика текстових завдань дібрана відповідно до Програми вивчення англійської мови. Матеріал базується на автентичних зразках мовлення, охоплює реалії сучасного життя. Письмові завдання мають комунікативний характер, сприяють використанню мовленнєвих конструкцій у сферах щоденного спілкування.

  Кожен тест складається із трьох частин:

  • Читання (Reading);
  • Використання мови (Use of English);
  • Письмо (Writing).

   У тесті з англійської мови використовуються завдання чотирьох форм:

  1.            Завдання на встановлення відповідності (№1–5, 11–16). У завданнях пропонується дібрати заголовки до текстів/частин текстів з поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт встановив правильну відповідність і позначив правильний варіант відповіді в бланку відповідей А.
  2.            Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№6–10). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт ви­брав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
  3.            Завдання на заповнення пропусків у тексті (№17–42). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами з поданих варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильний варіант відповіді в бланку відповідей А.
  4.            Завдання з розгорнутою відповіддю (№43). Завдання передбачає створення абітурієнтом на бланку відповідей Б власного висловлення в письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

   Посібник можна ефективно використати для підготовки до складання тестів різних форматів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід