Збірник завдань Німецька мова 9 клас для ДПА 2019 + відповіді. Грицюк І. купити

Артикул: dp-19755
40 грн
Характеристики
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
48
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Грицюк І.
 • Посібник укладено відповідно до чинних програм з німецької мови Міністерства освіти та науки України.

                  Завдання запропонованого посібника — забезпечити проведення підсумкового контролю з метою перевірки рівня засвоєння учнями знань, умінь та навичок із двох видів мовленнєвої діяльності: читання та письма. Зміст і структура контрольних робіт відповідає головній меті іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах — формування в учнів комунікативної компетенції.

                  У посібнику запропоновано 22 підсумкові контрольні роботи. Тести 1-12 відповідають рівню загальноосвітніх навчальних закладів (А 2), тести 13-22 — рівню спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов (В 1).

  Зміст завдань будується на автентичних зразках мовлення та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, що включені до навчальних програм.

  Кожна контрольна робота складається із трьох завдань:

  1) читання тексту та виконання післятекстового завдання;

  2) використання мови;

  3) писемне мовлення.

  Усі завдання виконують учні письмово.

                 Перше завдання має за мету перевірити рівень сформованості умінь читати і розуміти тексти самостійно у визначений проміжок часу. Тут пропонується учням нескладний автентичний текст, що відповідає А 2 чи В1 за європейським стандартом: статті з періодики, листи, особисті нотатки чи повідомлення.

                  Форми завдань: із вибором правильної відповіді, на встановлення зв’язків між інформаційними блоками, вибір назв абзаців тексту із запропонованих варіантів. Кожне тестове завдання має кілька варіантів відповідей,  з яких тільки одна правильна.

  У другому завданні «Використання мови» визначається рівень володіння лексичними, граматичними знаннями, що передбачають уміння вільно спілкуватися. Учням пропонуються невеликі автентичні тексти різного жанру з пропущеними лексичними одиницями або граматичними структурами.

  Форма завдань: завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

                  Третє завдання — писемне мовлення. За цим завданням можна встановити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, потрібних для вирішення на письмі комунікативних завдань, пов’язаних із повсякденним життям. Учні повинні вміти писати особисті листи, використовуючи формули мовленнєвого етикету, прийняті в країні, мова якої вивчається, розповідаючи про окремі факти та події свого життя, висловлюючи власні міркування і почуття, описуючи плани на майбутнє та запитуючи партнера про аналогічну інформацію, а також передавати повідомлення у вигляді записки довільної форми.

  Обсяг письмового висловлювання складає 40–50 слів.

  На виконання усіх завдань підсумкової контрольної роботи відводиться одна астрономічна година.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід