Збірник диктантів 9 клас ДПА 2020 з української мови : Білецька О. Підручники і посібники. Купити

Артикул: dp-19807
32 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
64
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Білецька О.
  • У збірнику запропоновано тексти 100 диктантів для підготовки до ДПА з української мови в 9 класі. Для вчителів української мови та літератури, учнів 9 класів загальнооосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків.

    Даний посібник має гриф МОН "Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української мови та літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ "ІМЗО" від 28.01.2016 р. № 21/12-Г-18)"

    Пропонований збірник містить тексти 100 диктантів, згрупованих за тематичними розділами: <<Любімо рідну мову», <<Пісня - душа народу», <<Символіка українців», «Українські свята і традиції», «Наша історія», <<Наша Батьківщина», <<Найдорожча людина», «Славетні українці», «Вустами класиків>>. Тематика диктантів спрямована на всебічний культурний розвиток і морально-етичне виховання школярів у дусі національних традицій, патріотизму, гуманізму й толерантності. Матеріал дібрано відповідно до програмових і методичних вимог. Обсяг та рівень складності текстів відповідає чинним нормам, що дає змогу об'єктивно перевірити обізнаність учнів щодо всіх орфограм і пунктограм за програмою основної школи. Збірник можна використовувати як для підсумкового контролю та діагностики якості знань школярів, так і з метою відпрацювання навичок правопису й підготовки до контрольного диктанту - з учителем, батьками або самостійно. Опрацювання матеріалів збірника сприятиме впорядкуванню теоретичних відомостей та засвоєнню практичних навичок з української мови.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід