Українська мова та література ЗНО 2020. Тестові зошити : Тищенко З., та ін. Ранок

Артикул: zn-19814
75 грн
 • До видання ввійшли 10 тестових зошитів, що узгоджені за змістом і структурою із сертифікаційною роботою ЗНО та відповідають вимогам програми ЗНО з української мови та літератури, чинної для тестування 2020 року.

  Видання адресоване абітурієнтам, школярам, репетиторам, учителям української мови та літератури.

  Тестові завдання розроблені з урахуванням змін у програмі підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Виконання завдань дасть змогу перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу з української мови за курс 5-11 класів та з української літератури за курс 9-11 класів і сконцентруватися на проблемних темах.

  У кінці зошита вміщено ключі до тестів. Радимо перевіряти правильність виконаної роботи, аналізувати помилки й працювати над підвищенням рівня знань за відповідними темами.
  Для успішного складання ЗНО варто навчитися правильно розподіляти час для виконання всіх видів завдань. Кожен абітурієнт має 180 хвилин для розв'язання тестів і написання власного висловлення. Для перенесення результатів у бланк відповідей треба мати не менше ніж 15-20 хвилин.

  Для роботи із тестами з української мови радимо виділити близько 60 хвилин, 50 хвилин для виконання тестів з української літератури й 50 хвилин для написання власного висловлення .
  Пропоновані у виданні навчальні матеріали можна використовувати як під час шкільних уроків, так і для факультативних занять із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Працювати за ними можна як із допомогою репетитора, так і самостійно.

  Раді бути з вами! Вдалого навчання!

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід