Українська мова та література ЗНО 2018. Збірник тестових завдань. Авт: Куриліна О. Вид-во: Абетка. купити

Артикул: 9786175390764
100 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
440
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Куриліна О.В., Земляна Г.І.
 • Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури, затверджених Міністерством освіти і науки України. Посібник містить тестові завдання з української мови та літератури різного рівня складності, призначенні для підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Він також стане незамінним для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій та абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів.

  Процес інтеграції до європейської системи навчання, прогресивні зміни в освітньому просторі призвели до інтенсифікації навчального процесу, зумовили зростання вимог до рівня підготовки випускників. Новітні методи і форми навчання вимагають здійснення контролю знань та максимально об’єктивного їх оцінювання.
  Пропонований посібник допоможе випускникам самостійно чи за допомогою викладача перевірити набуті знання з української мови та літератури, виявити допущені помилки, організувати роботу над ними.
  Збірник складається з таких розділів: «Українська мова. Тестові завдання», «Українська література. Тестові завдання», «Завдання з розгорнутою відповіддю. Власне висловлювання», «Варіанти тестів з української мови та літератури», «Відповіді для самоконтролю».
  У посібнику подано систему тестових завдань, що охоплюють усі розділи шкільного курсу української мови та літератури.
  Тести з мови містять завдання з вибором однієї правильної відповіді, на втановлення відповідності та завдання для роботи з текстом.
  Тести з літератури містять завдання з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встановлення відповідності.
  У розділі «Завдання з розгорнутою відповіддю. Власне висловлювання» подано інформацію про структуру власного висловлювання, наведено його зразок та запропоновано перелік тем для написання роздумів. Для самоконтролю подано алгоритм правильних відповідей, який допоможе учням переконатися у правильності відповіді або виявити помилку.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід