Українська мова та література. Довідник для підготовки до ЗНО та ДПА 2018. Авт: Білецька О., Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: zn-18881
90 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
576
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Білецька О., Витвицька С.
 • Довідник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ДПА з української мови. Він укладений відповідно до чинної програми з української мови та літератури для середньої загальноосвітньої школи і програми ЗНО. 
  Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою та літературою.
  Довідник призначений для підготовки до ЗНО і ДПА з української мови та літератури. Матеріал довідника укладено відповідно до вимог чинних програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури та з урахуванням чинних навчальних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів.
  Посібник складається із двох частин: 
  1. Українська мова;
  2. Українська література. 
  Кожна з них містить поданий у доступній лаконічній фор-мі теоретичний матеріал. А система тестових завдань різних рівнів та ступенів складності, що подані після теоретичної час-тини, допоможе повторити, узагальнити й систематизувати знання.
  Тестові завдання розроблено у форматі ЗНО і подано у ві-дповідних до вимог чинних програм ЗНО формах: завдання з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встанов-лення відповідності.
  Наприкінці посібника подано ключі до завдань, що дасть можливість учневі реально оцінити свої знання із предметів й сприятиме кращій підготовці до зовнішнього незалежного оці-нювання.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід