Українська мова. Посібник до ЗНО 2020 : Антонюк Н. Грамота купити

Артикул: zn-19793
110 грн
Характеристики
Видавництво
«Грамота»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
240
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Антонюк Н.
  • Українська мова: посібник для підготовки до ЗНО. - Видання друге, доповн. й переробл. / Ніна Антонюк. - Київ: Грамота, 2019. - 240 с.

    Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, які отримують базову загальну середню освіту, до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, державної підсумкової атестації в тестовій формі. Укладено відповідно до нової програми до ЗНО-2020 та Державного стандарту базової і повної середньої освіти з української мови. Посібник містить тестові завдання у двох варіантах до кожної з тем, різних форматів і різного рівня складності, типовий тест у форматі ЗНО, завдання для читання й розуміння тексту. Зміст і структура завдань аналогічні тим, що пропонуються для підготовки до ЗНО.

    Теоретичний довідковий матеріал охоплює всі розділи програми ЗНО, значну кількість прикладів, що ілюструють мовні явища, і винятків з правил. Подано методичні матеріали для формування вміння писати власне висловлення, класифікацію типових мовленнєвих помилок.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід