Таблиці та схеми з англійської мови. Готуємось до ЗНО 2018. Авт: Погожих Г. Вид-во: Торсінг. купити

Артикул: zn-18853
32 грн
Характеристики
Видавництво
«Торсінг»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
112
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Погожих Г.
  • Навчальний посібник містить основні правила граматики англійської мови. Книга спрямована на формування основ граматичних знань і набуття мовних навичок школярів, студентів і всіх хто вивчає англійську мову. Виклад матеріалу в таблицях та схемах сприяє кращому засвоєнню інформації та допомагає зосередити увагу на принципових правилах, фактах.

    Щоб говорити і розуміти мову, читати і писати якоюсь мовою, треба оволодіти граматикою цієї мови. Мета вивчення граматичного матеріалу іноземної мови — це оволодіння граматичними навичками мовлення: репродуктивними, тобто граматичними навичками говоріння і письма, та рецептивними, тобто граматичними навичками аудіювання і читання. Навчальний посібник «Англійська граматика в таблицях і схемах» містить основні правила граматики англійської мови. Посібник призначений для формування граматичних знань і навичок всіх, хто вивчає англійську мову. У посібнику представлені теоретичні відомості з основних розділів морфології, синтаксису та словотворення, а також 211 інтелект-схем, на яких лаконічно зображені граматичні підрозділи до тем, які орієнтуються на більш докладне вивчення матеріалу. Інтелект-схеми базуються на асоціативному підході та дозволяють наочно відображати власну розумову діяльність.
    Дидактична перевага графічних схем криється в можливості найбільш повної реалізації навчальної, розвиваючої і стимулюючої функції навчання, сприяють більш ґрунтовному і легкому засвоєнню навчального матеріалу. Графічні схеми спонукають до розумової активності, розвивають здатність до абстрактного мислення, формують узагальнений спосіб розв’язання пізнавальних і практичних завдань.
    Ви бажаєте ретельно вивчити англійську граматику? Посібник «Англійська граматика в табли-цях і схемах» — це те, що вам треба! Він містить 211 інтелект-схем.
    Спробуйте знайти десь більш!

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід