Таблиці, схеми, правила до ЗНО 2019 Англійська мова. Авт: Довгополова Я. Вид-во: УЛА. купити

Артикул: zn-18854
24 грн
Характеристики
Видавництво
«УЛА»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
160
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Довгополова Я. В.
 • Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з англійської мови. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випроувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальних закладів.
  Призначається для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, першокурсників, а також учителів і репетиторів англійської мови.

  Сучасний стан міжнародних зв’язків України, її активний рух до європейського та світового простору зумовлюють розгляд англійської мови як важливого засобу міжкультурного спілкування. Процеси глобалізації освітнього процесу, у свою чергу, ставлять конкретні вимоги щодо рівня підготовки з іноземної мови випускників шкіл.
  Пропонований довідник має за мету допомогти учням 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл із поглибленим вивченням англійської мови та шкіл нового типу підготуватися до уроку, іспиту, поточного та семестрового контролю, а також зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з англійської мови.
  Зміст довідника відповідає чинним програмам Міністерства освіти і науки України з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи, Програмі зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, Програмі державної підсумкової атестації з англійської мови та Загальноєвропейським рекомендаціям із мовної освіти.
  Довідник містить комплекс теоретично-довідкової інформації з основної граматичної тематики. Коментарі та пояснення надаються рідною мовою, що спрощує процес сприйняття та засвоєння досить складного граматичного матеріалу.
  Представлений матеріал чітко структурований та поданий не тільки у вигляді правил, але й у формі таблиць, що робить його більш простим для розуміння та дає змогу запам’ятовувати інформацію швидше.
  Велика кількість прикладів після кожного правила сприяє практичному засвоєнню теоритичного матеріалу, а також може бути корисною під час виконання учнями вправ та тестових завдань.
  Наприкінці книги подані матеріали до написання творчих робіт з основних тем, які вивчаються школярами. Ці матеріали можуть бути використані ними під час підготовки до ДПА, ЗНО та іспитів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід