Smart Tutor. Англійська мова ЗНО та ДПА 2020. Репетитор рівень В1. Доценко І. В., Євчук О. В.

Артикул: zn-19774
150 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
348
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2020
Автор
Євчук О. В., Доценко І. В.
 • Посібник містить різноманітні за формою тестові завдання рівня складності В1 , зміст яких відповідає вимогам чинних програм з англійської мови 9-11 класів підготовки до ДПА, ЗНО та інших видів тестування з англійської мови.
  Посібник адресований учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, абітурієнтам, студентам, учителям й широкому колу людей, які вивчають англійську мову та готуються до тестування.

  Знати англійську мову- це уміння вільно спілкуватися у багатокультурному світі, це шанс здобути найпрестижнішу посаду та підвищити власний рівень самооцінки. Пропонований посібник створений для усіх бажаючих з метою допомогти удосконалити набуті елементарні знання з англійської мови. Працюючи з книгою,
  Ви матимете змогу зануритися у цікавий світ різноманітної лексики та тематичних оповідань, практикуватися у виконанні граматичних вправ, перевірити свої знання, виконуючи тестові завдання, навчитеся грамотно та лаконічно висловлювати свої потреби у письмових повідомленнях .
  У окремому додатку подано відповіді до усіх завдань. Книга рекомендована для індивідуальної чи групової роботи. Увесь матеріал допоможе підготуватися до тестування з англійської мови будь-якого формату.

  Аудіофайли до посібника
   

  Part1_1

  Завантажити

  Part1_2

  Завантажити

  Part1_3

  Завантажити

  Part1_4

  Завантажити

  Part1_5

  Завантажити

  Part1_6

  Завантажити

  Part2 Task1

  Завантажити

  Part2 Task2

  Завантажити

  Part3 Task1

  Завантажити

  Part3 Task2

  Завантажити

  Part4 Task1

  Завантажити

  Part4 Task2

  Завантажити

   

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід