Математика ЗНО. Експрес-підготовка: Нелін Є. Літера. купити

Артикул: 9789661785259
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
320
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Нелін Є.П.
 • Пропонований посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики. Посібник написано автором на основі багаторічного досвіду використання тестових технологій у навчальному процесі та при відборі майбутніх студентів.
  Структура навчального посібника відповідає формату та програмі ЗНО з математики. У книзі наведено основні опорні факти з розділів, що входять до програми: числа та вирази; рівняння та нерівності; функції; елементи комбінаторики, початки теорії ймовірностей та елементи статистики; планіметрія; стереометрія. Наводяться приклади тестових завдань та їх розв’язання, завдання для самостійної роботи.В окремому розділі посібника подано варіанти тестів за специфікацією 2009-2014 рр. і 2015 р.,наведено також зразки бланків відповідей.
  Для зручності всі опорні фактишкільного курсу математики подано у формі таблиць,що містять основні теоретичні положеннякожної теми, а також основні алгоритми та методи розв’язування задачз відповідних тем.
  У кожному розділі наведено тестові завдання для самостійної роботи.При цьому спочатку пропонується завдання, для якого розглянуто метод розв’язування, а після цього — серія завдань, що розв’язуються тим самим або аналогічним методом.
  В 2015 році ЗНО з математики буде проводитися на двох рівнях: базовому і поглибленому. На базовому рівні буде запропоновано 30 завдань, на виконання яких відводиться 130 хвилин, а на поглибленому рівні — 36 завдань (30 завдань базового рівня та 6 завдань поглибленого рівня), на виконання яких відводиться 210 хвилин (130 хвилин на виконання завдань базового рівня та 80 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). В правилах прийому до кожного вищого навчального закладу, в яких до переліку конкурс¬них предметів входить математика, буде вказано, на якому рівні вступники повинні подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з математики — базовому чи поглибленому (і від-повідний рівень потрібно буде вказувати при реєстрації на ЗНО з математики).
  На обох рівнях до складу тесту ЗНО з математики будуть входити завдання трьох форм:
  1) завдання з вибором однієї правильної відповіді;
  2) завдання на встановлення відповідності;
  3) завдання відкритої форми з короткою відповіддю.

  Крім того, до завдань ЗНО з математики поглибленого рівня будуть входити два завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід