Математика ЗНО 2020. Збірник тестів: Істер О. Абетка. купити

Артикул: 9786175391327
30 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
152
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Істер О.C.
 • Матеріали пропонованого посібника розділено на 6 розділів:
  4 розділи з алгебри і початків аналізу і 2 розділи з геометрії. Також у посібник в якості додатка включено чотири комплексні тес¬ти у форматі зовнішнього оцінювання.
  Кожний з розділів, крім розділу IV з алгебри і початків аналізу, містить від 6 до 9 тематичних контрольних тестів. Контрольний тест складається з 10 завдань з вибором правильної відповіді і 2 завдань з короткою відповіддю. Також кожний розділ містить зразки тестових завдань: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді,
  5 завдань на встановлення відповідності і 20 завдань з короткою відповіддю. Розділ IV з алгебри і початків аналізу містить 20 завдань з вибором правильної відповіді, 3 завдання на встановлення відповідності і 8 завдань з короткою відповіддю.
  Структуру завдань адаптовано до технічних характеристик завдань з математики для зовнішнього оцінювання, а саме:
  з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих; на встановлення відповідності, виконуючи які потрібно утворити логічні пари, встановивши відповідність інформації, позначеної цифрами (ліворуч) та буквами (праворуч); завдання із короткою відповіддю, якою є ціле число або скінчений десятковий дріб.
  До всіх вправ тематичних тестів та комплексних тестів у кінці посібника дано відповіді для самоконтролю.
  Також ми пропонуємо Вам такі посібники:
  - «Математика. Повний повторювальний курс. Довідник+Тести». Довідник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості та систему тестових завдань.
  - «Математика. Тестові завдання. Домашні вправи». Ці вправи дають змогу як за допомогою вчителя, так і самостійно закріпити теоретичний матеріал при опрацюванні тестових завдань.
  - «Математика. Збірник типових тестових завдань. 16 варіантів». Посібник дає змогу закріпити Ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 16 варіантів завдань.
  Шановні вчителі!
  Всі вправи цього посібника (як вправи контрольних тестів, так і вправи зразків тестових завдань) відповідають типам вправ, запропонованих у посібнику «Математика. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО. Довідник + тести»(Автор Істер О.C., видавництво «Абетка»). Тому автор пропонує вправи згаданого посібника розглянути разом з учнями під час класних занять, а вправи даного посібника давати, як домашнє завдання.
  Також, на думку автора, велику користь на заключному етапі підготовки до зовнішнього оцінювання (коли весь матеріал програми розглянуто) принесуть комплексні тести, які подано у посібнику.
  Сподіваюся, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до тематичних контрольних робіт та зовнішнього оцінювання. Маю надію, що посібник стане у пригоді, як під час індивідуальних, так і під час групових занять.
  Автор


Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід