Комплект таблиць з математики 2-4 клас. Величини. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: ta-18242
150 грн
Характеристики
Матеріал
Картон
Розмір
34*49 см
В комплекті
48 таблиць
Видавництво
«Підручники та посібники»
 • Комплект складається із 48 таблиць, які відповідають чинній програмі з математики для 2–4 класів. До нього входять:

  а) таблиці одиниць вимірювання величин;

  б) алгоритми перетворення іменованих чисел;

  в) зразки запису арифметичних дій з іменованими числами.

  Таблиці одиниць вимірювання подані для величин, передбачених програмою: довжини, маси, часу, площі. Співвідношення між одиницями вимірювання величин теж обмежені рамками програми з математики для початкових класів.

  Таблиці алгоритмів перетворення одиниць вимірювання для 2, 3 і 4 класів містять усі випадки перетворення простих іменованих чисел у складені і навпаки. Кожна таблиця подає зразок міркування, який гарантує учневі отримання правильної відповіді (унеможливлює пропуск нулів або появу зайвих нулів під час перетворення). Застосування алгоритмів передбачає знання співвідношень між одиницями величин, а також вміння визначити загальну кількість десятків, сотень і тисяч у числі.

  Особливої уваги заслуговують алгоритми перетворення іменованих чисел, виражених одиницями часу, бо тут не діє десяткова система числення. Таблиці арифметичних дій з іменованими числами демонструють зразки запису всіх чотирьох арифметичних дій з іменованими числами, вираженими одиницями довжини, маси. часу. Таблиці пропонують найважчі випадки письмових арифметичних дій з багатоцифровими числами, включаючи множення та ділення на розрядне, двоцифрове і трицифрове число.

  Подано зразки записування двох видів прикладів на ділення:

  1) ділення іменованого числа на рівні частини, коли у відповіді одержують іменоване число;

  2) ділення іменованого числа на іменоване число (ділення на вміщення), коли у відповіді одержують абстрактне число (рази).

  Доволі простою є методика роботи з таблицями: учитель ознайомлює учнів зі змістом таблиці, після чого пропонує їм свої аналогічні приклади, розв’язуючи які, школярі застосовують даний алгоритм.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід