Історія України ЗНО 2020. Тестові завдання: Гук О. Освіта купити

Артикул: zn-19746
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
80
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Гук О.
 • Історія України : Тестові завдання у форматі ЗНО /О. І . Гук. - К . : Видавничий дім « Освіта ». - 80 с .

  Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності.
  Посібник призначений для підготовки учнів до зовнішнього незалежно го оцінювання та державної підсумкової атестації. Видання адресовано абітурієнтам, учням та вчителям
  Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з історії України. Його укладено відповідно до навчальних програм з історії України для загальноос вітньої школи та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

  Зміст, структура та формат завдань аналогічні до тих, що їх використовує УЦОЯО для перевірки історичної компетентності учнів та абітурієнтів:
  · тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді призначені оцінити навчальні досягнення на різних рівнях - знання, розуміння і застосування історичного матеріалу;
  · тестові завдання на встановлення відповідності належать до категорії логічних пар: учень має зіставити матеріал лівої і правої колонок та утворити правильні логічні пари;
  · тестові завдання на встановлення правильної послідовності насамперед призначені для перевірки сформованості алгоритмічного мислення, дають змогу ви.явити рівень засвоєння
  і запам'ятовування матеріалу;
  • тестові завдання з вибором кількох правильних відповідей діагностують знання, розуміння і застосування учнями історичного матеріалу.
  Матеріали посібника можна використовувати дл.я цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з історії України учнями з 6 класу .
  У посібнику подано правильні відповіді до всіх тестових завдань.
  Матеріали посібника структуровано відповідно до чинної програми ЗНО. Тестові завдання дають змогу здійснювати підготовку як самостійно, так і на уроках історії України.
  Успіхів у вивченні історії України!

 • Передмова ............................................................. 3

  Варіант 1 ................................................................ 4

  Варіант 2 ........................................................... 18

  Варіант 3 ....................................................... 32

  Варіант 4 ................................................ 46

  Варіант 5 ...................................................... 60

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід