Хімія ЗНО 2020. Довідник + тести : Ярошенко О. Абетка . купити

Артикул: 9789665391808
135 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
404
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Ярошенко О.Г.
 • Матеріал довідника укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з хімії, затверджених Міністерством освіти і науки України. Повний повторювальний курс містить теоретичні відомості з усього шкільного курсу хімії. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано завдання у тестовій формі різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання. Збірник стане незамінним для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів, учителів, викладачів.

  У довіднику цілісно й послідовно розкрито навчальний матеріал усього шкільного курсу хімії. За змістом він повністю відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. У довіднику використано номенклатуру органічних сполук, що відповідає рекомендаціям IUPAC. Її застосування передбачено програмою для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.
  Довідник містить багато прикладів, таблиць і схем, що полегшують сприймання та розуміння теоретичного матеріалу. Кожний логічно завершений блок навчальної інформації супроводжується узагальненням чи підсумком, які для кращого сприймання виокремлено іншим шрифтом.
  Довідник складається з чотирьох розділів: загальна хімія, неорганічна хімія, органічна хімія, обчислення в хімії, а також додатків та відповідей.
  Окремі теми в межах перших двох розділів та третій розділ довідника містять тестові завдання. Умови завдань складені таким чином, що дозволяють учню здійснити всебічну перевірку навчальних досягнень з вивченої теми. Серед завдань є завдання з вибором правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності, завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Тобто, кожен тест містить завдання, аналогічні типам тестових завдань ЗНО. Відтак, випускники мають можливість здійснювати самоперевірку готовності до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. У правильності виконання тестових завдань можна переконатися, скориставшись відповідями, поданими наприкінці посібника.
  З метою створення сприятливих умов навчання у довіднику є додатки з необхідним довідковим матеріалом, предметний покажчик основних термінів.
  При написанні цього довідника автором був використаний особистий досвід майже 25-річного навчання учнів хімії і 10-річний досвід створення шкільних підручників та різноманітних посібників з хімії.
  Довідник призначений для тих учнів 7-11 класів, котрі прагнуть здобути ґрунтовні хімічні знання, а сам процес опанування ними зробити зрозумілим, доступним та без надмірних витрат часу. Сподіваємося, що випускники загальноосвітніх шкіл знайдуть у ньому всю необхідну для успішної підготовки до ЗНО навчальну інформацію, їх вдовольнить рівень і різноманітність тестових завдань. Вчителям та студентам довідник також стане в нагоді як джерело систематизованої довідкової інформації за курс середньої школи.

 • ПЕРЕДМОВА З
  РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНА ХІМІЯ
  1.1. Основні хімічні поняття. Речовина 4
  Тестовий контроль знань та умінь 18
  1.2. Хімічна реакція 25
  Тестовий контроль знань та умінь 39
  1.3. Періодичний закон і періодична система
  хімічних елементів Д.І. Менделєєва 49
  Тестовий контроль знань та умінь 56
  1.4. Будова атома 65
  Тестовий контроль знань та умінь 77
  1.5. Хімічний зв’язок 87
  Тестовий контроль знань та умінь 102
  1.6. Суміші речовин. Розчини 111
  Тестовий контроль знань та умінь 124
  РОЗДІЛ II. НЕОРГАНІЧНА ХІМІЯ
  2.1. Основні класи неорганічних речовин 135
  Тестовий контроль знань та умінь 153
  2.2. Металічні елементи та їхні сполуки. Метали 163
  Тестовий контроль знань та умінь 193
  2.3. Неметалічні елементи та їхні сполуки. Неметали 206
  Тестовий контроль знань та умінь 240
  РОЗДІЛ III. ОРГАНІЧНА ХІМІЯ
  3.1. Теоретичні основи органічної хімії 252
  3.2. Вуглеводні 259
  3.3. Оксигеновмісні органічні сполуки 301
  3.4. Нітрогеновмісні органічні сполуки 325
  3.5. Синтетичні високомолекулярні речовини
  і полімерні матеріали на їх основі 331
  Тестовий контроль знань та умінь 347
  РОЗДІЛ IV. ОБЧИСЛЕННЯ В ХІМІЇ 362
  Додатки 393
  Предметний покажчик 401
  Відповіді до тестових завдань 406

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід