Граматика англійської мови (Верба Г). Логос. купити

Артикул: zn-18855
49 грн
Характеристики
Видавництво
«Логос»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
352
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Верба Л.Г., Верба Г.В.
 • У довіднику висвітлюються основні граматичні явища сучасної англійської мови, які потрібно засвоїти для ведення бесіди і розуміння тестів англійською мовою. Теоретичний матеріал закріплюється розширеною системою вправ.
  Довідник призначено для школярів, студентів, всіх хто вивчає англійську мову.

  Створюючи цей посібник, автори мали на меті допомогти всім, хто вивчає англійську мову, систематизувати свої знання, оволодіти основами англійської граматики.
  Посібник складається з двох частин.
  У першій частині висвітлюються основні граматичні явища сучасної англійської мови, знання яких необхідне для правильного письма, ведення бесіди і розуміння текстів англійською мовою. Після кожного розділу стисло подаються відповідні граматичні правила англійською мовою.
  Друга частина посібника містить вправи, більшість з яких спрямована на розвиток умінь і навичок мовлення. Крім них, є також вправи на розпізнавання граматичних явищ, які мають бути засвоєні рецептивно.
  Граматичний матеріал подано невеликими частинами в окремих параграфах з тим, щоб деякі з них можна було пропустити без шкоди для розуміння інших.
  За таким же принципом дібрано і вправи, що дає можливість використовувати їх вибірково, відповідно до бюджету часу і цільової настанови щодо вивчення мови.
  Послідовність викладу матеріалу посібника відрізняється від традиційного. Зважаючи на те, що дієслово в англійській мові порівняно з іншими частинами мови має найбільшу кількість форм, розгляд частин мови в посібнику починається з дієслова. При цьому мається на увазі, що вже практично засвоєні такі граматичні явища англійської мови, як утворення множини іменників, присвійний відмінок іменників, об’єктний відмінок особових займенників.
  Виклад матеріалу дозволяє вивчати одні теми незалежно від інших, тому послідовність їх вивчення можна змінювати, виходячи з потреб.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід