Граматика англійської мови. Доступно і просто. Федоров В. Арій

Артикул: zn-19775
48 грн
Характеристики
Видавництво
«Арій»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
304
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Федоров В.
  • Цей посібник стане у нагоді всім, хто прагне вивчити граматику англійської мови. Матеріал викладено у стислій і доступній формі. Граматичні правила відпрацьовуються за допомогою вправ і тестів із використанням сучасної розмовної лексики.
    Книга призначена для учнів середніх і старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, абітурієнтів, а також усіх, хто прагне підвищити свій рівень володіння письмовою англійською мовою.

    Граматика-це просто? Дійсно, так, адже йдеться про англійську граматику, яку легко опанувати. Ви уважно читаєте? Саме опанувати, а не вивчити правила. Опанувати і користуватися. Як це роблять понад мільярд людей різних національностей, які послуговуються англійською. Звісно, їх розуміють, хоч у кожного свій акцент і вимова. Чому? Все просто: вони опанували англійську граматику, що дозволяє їм чітко
    і правильно формулювати власні думки і розуміти інших. Як ви думаєте, чи стала б англійська мова міжнародною, якби її граматика не була простою?
    Ми пропонуємо вам просто користуватися нашими інструкціями з граматики породження мовлення (тобто не просто «знати правило», а тренувати вміння його застосовувати, що і називається know-how,) набуваючи навички формування англійського висловлення, розуміння мовлення тих, хто послуговується цією мовою. Саме такий принцип і покладено в основу нашого посібника, в якому ви знайдете мінімум теорії, але достатньо матеріалу для формування мовленнєвих навичок. Звісно, якщо багато тренуватиметеся. Ніхто ж не сподівається, що відразу почне добре грати на музичному інструменті, коли йому за декілька хвилин розкажуть про розташування нот і клавіш? Радимо вам працювати з нашим посібником як з підручником (дослівно · - книжкою, яка завжди «під рукою»), тобто постійно і поступово, як кажуть англійці - step Ьу step. Наш посібник із граматики містить реферативний матеріал, ·до якого ви маєте звертатися тоді, коли виникає потреба. Ви прочитали останнє речення? А чи помітили, що воно побудовано за «англійською формулою » модальності have to do? Як і в українській мові, так і в англійській ми скажемо: «Я маю йти» = І have to go. Це є не лише свідченням належності української до інших європейських мов (бо цією конструкцією послуговуються і німці, і французи, й іспанці та інші). Це також говорить про необхідність користуватися своїми знаннями рідної мови, вивчаючи іноземну.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід