Граматика англійської мови

Знайдено: 1 - 12 серед 41 товар

Граматика англійської мови!

     Граматика англійської мови - це набір правил, які дозволяють пов'язувати окремі слова в речення. Щоб говорити і розуміти мову, читати і писати англійською мовою, треба оволодіти граматикою англійської мови. Мета вивчення граматичного матеріалу англійської мови — це оволодіння граматичними навичками мовлення: репродуктивними, тобто граматичними навичками говоріння і письма, та рецептивними, тобто граматичними навичками аудіювання і читання. Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Вивчення величезної кількісті часів і правил та винятків із правил, потребує багато часу та зусиль. Саме тому автори, при написанні книг, приділили велику увагу саме вивченню граматики англійської мови. Дізнатися ці правила Ви можете з наших посібників, об'єднаних в даному розділі.
    Купити книгу з граматики англійської мови швидко й вигідно можна в книжковому інтернет-магазині «EdBooks.com.ua».
Перш ніж вибрати посібник з граматики англійської мови, слід звернути увагу на те, книга якого саме автора та видавництва Вам потрібна.
В категорії «Граматика англійської мови» кожен товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації.

Великою популярністю користуються наступні книги:

«Граматика сучасної англійської мови. Довідник» авторів Л. Г. Верби та Г. В. Верби, видавництво «Логос» місто Київ та посібник «Ключі до вправ» до даної книги;

«Граматика з англійської мови. Збірник вправ» автор Голіцинський Ю., видавництво «Арій» місто Київ та окрему збірку – «Ключі до вправ» до даної книги для зручності школярів;

Також, у видавництві «Логос» міста Київ видала посібник «Граматика англійської мови. Збірник вправ» та «Ключі до нього» автор Т. В. Барановська.

Видавництво «Ранок» (місто Харків) пропонує такі посібники з граматики англійської мови, як:

«Англійська мова. Граматика у віконцях» автор Іва Досталова;
«Граматичний практикум з англійської мови. І рівень» автор Князева І.О.;
«Англійська мова. Граматичний практикум. ІІ рівень» автор Павліченко О.М.;
«Англійська мова. Граматичний практикум. ІІІ рівень» автор Павліченко О.М.;
«Let’s Study Grammar. Граматика англійської мови» автор Рибак І., Атертон В;
«Let’s learn grammar. Граматика англійської мови для учнів загальноосвітніх шкіл» автор Краевская М.;
«Let’s Play Grammar. Англійська мова» автор Б. Сціборовська, Й. Зараньська.

Видавництво «Торсінг»  (місто Харків) пропонує такі книги з граматики англійської мови, як:

«Усі вправи з граматики англійської мови English» автор Безкоровайная Е.В.;
«Cool grammar Intermediate Level. Вправи з англійської граматики» автор Васькова М.Ю.;
«Cool grammar Starter Level. Вправи з англійської граматики» автор Васькова М.Ю.;
«Cool grammar Beginner LeveІ. Вправи з англійської граматики» автор Мосіна А.В.;
«Cool grammar Pre-Intermedia Level. Вправи з англійської граматики» автор Васькова М.Ю.

Видавництво «Лібра терра» (місто Тернопіль) пропонує «Граматичний практикум. Робочий зошит з граматики для старших класів» автор Карпюк О., Левчук А.

   Окрім вищезгаданих видавництв та авторів у нас можна придбати й інші посібники з граматики англійської мови, які неодмінно стануть у пригоді протягом навчального року.
  У нас Ви можете дешево купити посібники з граматики англійської мови у будь-якій кількості за цінами видавництв. Знайти, замовити й швидко отримати необхідні книги – дуже просто, не виходячи з дому! І зовсім немає значення де Ви живете! Ми відправляємо до Чернігова, Рівного, Луцьку, Полтави, Запоріжжя, Херсону, Миколаєва, Хмельницького, Івано-Франківська тощо.
     Великий вибір, постійна наявність, ціни видавництв - інтернет-магазин «EdBooks.com.ua»
Ще хотілося б звернути Вашу увагу на те, що ми працюємо безпосередньо з видавництвами, тому Ви можете бути впевнені в оригінальності та якості товару запропонованого в нашому інтернет-магазині. Корисних Вам покупок!