Готуємось до ЗНО 2018 Хімія. Збірник задач. Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660718463
45 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
352
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Березан О.
 • Книга містить понад 3000 задач і складається з чотирьох частин. Перша частина містить 13 розділів, які охоплюють загальну хімію. Друга і третя частини містять задачі з неорганічної та органічної хімії відповідно. У четвертій частині наведені розв’язки типових задач.
  Задачі у збірнику згруповані за рівнями складності. Перший рівень — це найпростіші, типові задачі, які потребують вміння застосовувати на практиці теоретичні знання і проводити елементарні розрахунки. Другий і третій рівні — це більш складні, комбіновані задачі, розв’язання яких потребує по-шуків нестандартних розв’язків, сприяє формуванню творчого мислення. Частина з них пропонувалась на олімпіадах та ЗНО.
  Для деяких розділів («Термохімічні розрахунки», «Швидкість хімічних реакцій», «Електроліз», «Окисно-відновні реакції» і «Хімічний еквівалент речовини») подано короткий теоретичний матеріал, знання якого потрібне для розв’язання задач.
  Розділи «Розрахунки за хімічними рівняннями», «Розчини. Електролі-тична дисоціація», «Реакції за участю газоподібних речовин» розділені на групи, що дозволяє відпрацювати методи розв’язання задач певного типу.
  Для типових задач запропоновані раціональні, лаконічні методики роз-в’язання, які, як правило, не є єдиними.
  Номери задач, розв’язки яких наводяться, підкреслені (2.5.1.).

  Збірник задач є корисним не лише для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, але й для абітурієнтів, які готуються до ЗНО з хімії.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід