Готуємось до ЗНО 2018 Фізика. Довідник для абітурієнтів та школярів. Авт: Дідович Н. Вид-во: Літера. купити

Артикул: 9789661783248
125 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
448
Обкладинка
тверда
Рік видання
2015
Автор
Дідович Н. М., Коршак Є.
 • Довідник призначено для абітурієнтів та учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Обсяг матеріалу відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, а в деяких випадках дещо виходить за її межі. Порядок викладу матеріалу в цілому такий, як і у програмі, лише в деяких випадках його змінено без порушення логіки викладу.
  Матеріал у довіднику подається з усіх розділів курсу фізики у логічній послідовності, переважно з короткими поясненнями, а в деяких випадках наводяться лише визначення чи формулювання понять і законів фізики.
  Довідник не є енциклопедією і не може замінити повністю підручників. Мета його написання полягає в допомозі учням швидко пригадати основні відомості з фізики. Його можна використовувати для систематизації навчального матеріалу та повторення вивченого за короткий час, що важливо під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
  Тест із фізики зовнішнього незалежного оцінювання складається із завдань з вибором відповіді та розрахункових завдань. Тому в довіднику розв’язуванню задач приділяється значна увага. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач основних типів. Автори прагнули підібрати їх так, щоб читач, у разі виникнення труднощів під час самостійного розв’язування задач, звертався до прикладів розв’язування задач як за своєрідною допомогою. У прикладах розв’язування лише для деяких задач дається детальний опис розв’язування, у більшості випадків зроблено ко¬роткий аналіз суті задачі, записано вихідні рівняння, вказано хід розв’язування та подано відповідь. Так зроблено для того, щоб читач не просто проглянув розв’язок, а приклав певних зусиль для його розуміння, бо це сприяє кращому засвоєнню знань.
  У довіднику подано певну кількість задач для самостійного розв’язування з кожної теми для того, щоб читач вибрав потрібні лише йому задачі, що сприяють глибшому розумінню матеріалу та опануванню різних методів і способів розв’язування задач. Довідниковий матеріал — основні фізичні сталі, відомості з ас¬трономії, табличні дані тощо подано в додатках. 
  Сподіваємося, що довідник буде корисний вступникам до ви¬щих навчальних закладів, учням, а також усім, хто хоче поглибити свої знання з курсу фізики середньої школи.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід