Готуємось до ЗНО 2018 Біологія. Збірник задач. Загальна біологія. Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660707054
80 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
736
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Барна І.
  • Одним з найважливіших факторів, що забезпечують засвоєння учнями матеріалу з біології, є вміння розв’язувати задачі. Воно є об’єктивним критерієм оцінки глибини засвоєння матеріалу. Практичне застосування здобутих теоретичних знань під час розв’язування задач сприяє розвиткові логічного мислення, творчому, аналітичному підходу до вирішення різних проблем, що особливо важливо для тих, хто в майбутньому готується працювати в галузі медицини, екології, біології.
    Збірник містить 1000 задач, його структура та зміст відповідають чинній програмі для профільних класів та підручнику з біології для випускних класів ліцеїв, коледжів, гімназій природничого профілю та класів загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням біології. 
    Збірник задач охоплює наступні розділи біології: молекулярна біологія, обмін речовин і енергії, фотосинтез та хемосинтез, екологічні задачі, визначення геологічного віку палеонтологічних залишків і особливо широко — генетику. Кожному типу задач передують теоретичні відомості та рекомендації щодо їх розв’язання, що дає змогу оперативно провести повторення відповідного теоретичного матеріалу, звернути увагу на суттєві моменти в ньому.
    Збірник задач є корисним не лише для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, але й для абітурієнтів, які готуються до ЗНО з біології.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід