Готуємось до ЗНО 2018 Біологія. Довідник для абітурієнтів та школярів з тестовими завданнями. Авт: Біда О. Вид-во: Літера. купити

Артикул: 9789661781336
125 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
672
Обкладинка
тверда
Рік видання
2015
Автор
Біда О.
 • У посібнику-довіднику докладно подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної біології для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до вищих навчальних закладів та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів).
  Під час складання тестування або іспиту з біології вам слід продемонст-рувати вміння відповідати на тестові запитання, показати при цьому високий рівень теоретичних: знань, уміння логічно мислити, аналізувати процеси і явища в живій природі, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між будовою та функціонуванням клітин, тканин, органів і організмів у їх взаємовідносинах один з одним, а також з умовами довкілля.
  У процесі підготовки до випробувань вам необхідно буде систематизувати одержані в школі знання з дисциплін біологічного циклу, переконатися в сфор- мованості ваших знань і вмінь, надолужити «недочуте», «недовивчене», «недозрозуміле», поглибити й розширити свою ерудицію в біології — науці про життя.
  У цьому посібнику-довіднику матеріал викладено згідно з чинною навчальною програмою з біології для 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник-довідник містить такі розділи: «Ботаніка», «Зоологія», «Біологія людини», «Загальна біологія».
  При написанні посібника автори використали українські та зарубіжні підручники, посібники, монографії та періодичну літературу з різних галузей біології.
  Для зручності користування посібником кожен курс містить такі блоки: теоретичний навчальний матеріал, тестові завдання для самоконтролю, приклади розв’язування задач («Біологія людини», «Загальна біологія»), алфавітний покажчик. Текст супроводжується великою кількістю малюнків та схем, містить цікаву пізнавальну інформацію.
  Така побудова посібника передбачає, що він стане в пригоді не тільки абітурієнтам, ай учням загальноосвітніх шкіл, студентам вищих навчальних закладів, учителям, батькам, діти яких цікавляться живою природою.
  Щоб краще опанувати навчальний матеріал, висловимо кілька порад, що знадобляться вам під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації:
  • покладіть перед собою підручники з біологічних дисциплін для загально-освітніх шкіл;
  • знайдіть відповідь на запитання в шкільних підручниках та в даному посібнику; порівняйте її із своїми знаннями;
  • спробуйте вголос проговорити відповідь на запитання, дотримуючись логіки викладу;
  • намагайтеся свою відповідь підтвердити схемою, малюнком, діаграмою тощо, що дозволить засвідчити ваші аналітичні та узагальнюючі здібності;
  • наприкінці відповіді зробіть коротенький висновок;
  • після опанування певної теми спробуйте дати відповіді на тестові завдання.
  Сподіваємося, що посібник допоможе вам успішно (якісно і швидко) підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації і вступити до обраного вами навчального закладу.
  Хай вам щастить!
  Автори будуть щиро вдячні учням, учителям, студентам і спеціалістам за критичні зауваження та побажання, які спрямовані на покращення посібника.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід