Географія ЗНО 2018. Експрес-підготовка. Авт: Шматько О. Вид-во: Літера. купити

Артикул: zn-18908
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
288
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Шматько О.Є.
 • Посібник, який ви її тримаєте в руках, визначений для підготовки до зовнішнього незалежного тестування з географії. Можна подумати, що це ще одна збірка тестових завдань, яких уже й так забагато видано. Але це зовсім не так. Ця книжка у поєднанні посібником для абітурієнтів з успіхом може замінити усі інші збірки тестових завдань. І по-перше, завдання цього посібника охоплюють усі без винятку теми як шкільної програми з географії, так і програми зовнішнього незалежного оцінювання. По-друге, тематика та кількість тестових завдань відповідають їх розподілу у тесті зовнішнього незалежного оцінювання з географії. По-третє, головне завдання посібника — не навчити учнів знаходити правильні відповіді на усі можливі завдання, систематизувати їх знання з географії. Якщо майбутній абітурієнт дасть правильні відповіді на усі типові тестові завдання, то можна з упевненістю сказати, що він об’єктивно повно перевірив свої знання з цього навчального предмета.
  Зовнішнє незалежне оцінювання з географії має на меті виявити та оцінити рівень навчальних досягнень учнів, а також оцінити ступінь підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах. 
  Кількість завдань у посібнику відповідає приблизно 20 варіантам сертифікаційного тесту. Вони різні за формою, змістом і складністю. Тест для проходження ЗНО містить завдання чотирьох форм:
  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді. 
  2. Завдання на встановлення відповідності.
  3. Завдання відкритої форми з короткою від-повіддю.
  4. Завдання з короткою відповіддю множинного вибору. Д
  Деякі із пропонованих завдань покликані перевірити наявність в учасника тестування знань із певних тем. Інші завдання призначені для перевірки наявності географічного мислення, асоціативних зв’язків, розуміння причин та наслідків географічних явищ і процесів
  тощо. Практично усі завдання можна використовувати не тільки для контролю знань, але й у процесі навчання. Саме тому структура посібника передбачає розподіл завдань не за варіантами, а за темами. Тобто учень, який вивчає певний розділ курсу за посібником чи підручником, потім виконує завдання, перевіряє правильність своїх відповідей і закріплює та узагальнює знання.
  Перевірити правильність виконання тестових завдань можна за розділом «Відповіді та коментарі». У цьому розділі наводяться не тільки правильні відповіді на усі тестові завдання, але й коментарі до деяких, найбільш цікавих чи складних із них.
  При виконанні тренувальних вправ слід спиратися не тільки на тест теоретичної частини видання, а й використовувати такі важливі й корисні його розділи, як «Словник термінів».
  Запропоновані завдання стануть у пригоді не тільки випускникам цього року, а й їхнім молодшим колегам та вчителям при проведені організації поточного та узагальнюючого контролю в основній та старшій школі.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід