Географія ЗНО 2018. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО. Авт: Кобернік С. Вид-во: Абетка. купити

Артикул: 978966171396
109 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
644
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р.
 • У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна географія світу».
  Для самоконтролю пропонуються тести, що створені у формі контрольних робіт, які містять тестові завдання, подібні за структурою та змістом до завдань для складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
  У додатках подано зразки завдань відкритого типу, географічні задачі, короткий словник термінів і понять та відповіді до тестових завдань.
  Довідник розрахований на учнів, абітурієнтів, учителів географії та студентів географічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

  Шановні школярі та абітурієнти! Довідник з географії, який пропонується до вашої уваги, створювався з метою систематизації та узагальнення знань з шкільних курсів географії. Матеріали, що запропоновані, допоможуть вам підготуватись до державної підсумкової атестації з географії в 9-му та 11-му класах й проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
  Під час складання іспиту з географії вам слід продемонструвати високий рівень теоретичних знань, вміння застосовувати здобуті знання на практиці, аналізувати сучасні процеси і явища, які відбуваються у природі та суспільстві.
  У процесі підготовки до випробувань вам доведеться пригадати матеріал з таких шкільних курсів географії: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Соціально- економічна географія світу». Вам необхідно буде також продемонструвати вміння вільно володіти аналізом тематичних карт, позначати на контурній карті об'єкти географічної номенклатури, робити висновки.
  Довідник містить малюнки, узагальнювальні таблиці, опорні схеми, картосхеми, що полегшує сприйняття та запам'ятовування навчальної інформації.
  У додатках ви знайдете зразки завдань відкритого типу, що потребують стислої відповіді, географічні задачі та практичні завдання, визначення основних понять з курсів фізичної та економічної і соціальної географії, відповіді до тестових завдань.
  Після певного обсягу теоретичного матеріалу вам пропонуються для самоконтролю тестові завдання, які створені у формі контрольних робіт й передбачають два варіанти. Кожна з контрольних робіт містить тестові завдання, подібні за структурою та змістом до тих, що пропонуються для складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Це дозволить вам розвивати навички роботи з різними видами тестів.
  У кожному з варіантів подано 20 тестових завдання різних типів, розподілених на 4 рівні. Кожний наступний рівень складніший за попередній, тому його виконання оцінюється більшою кількістю балів. Максимально можлива кількість балів за виконання завдань усіх рівнів контрольної роботи - 30.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід