Формули, схеми, визначення до ЗНО 2019 Хімія. Авт: Гончаренко Л. Вид-во: УЛА . купити

Артикул: 9789662840742
24 грн
Характеристики
Видавництво
«УЛА»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
176
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2015
Автор
Гончаренко Л. І.
 • Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з хімії. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальних закладів.
  Призначається для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, першокурсників, а також учителів і репетиторів з хімії.

  Хімія — одна з наук про природу, яка вивчає молекулярноатомні перетворення речовин, тобто, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями.
  Завданням хімії є дослідження властивостей елементів і хімічних сполук, вивчення залежності властивостей речовин від їх складу й будови, вивчення умов перетворення одних речовин в інші, поширення хімічних речовин у природі, технологій їх одержання, механізмів взаємодії хімічних сполук, а також практичне використання хімічних реакцій.
  Довідник призначений для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, які готуються до ЗНО і вступних іспитів із хімії і мають на меті поглибити і систематизувати свої знання і навички, студентів перших курсів, котрі вивчають хімію.
  Видання складено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з фізики МОН України та Програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.
  Матеріал об’єднано у чотири тематичні блоки: «Загальна хімія», «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Обчислення в хімії», що у свою чергу поділені за розділами. Стисле, графічно оформлене викладання теорії дає змогу зосередити Вашу увагу на найголовнішому.
  Сподіваємось, що це видання допоможе абітурієнтам ефективно систематизувати знання та вдосконалити свої вміння і навички при підготовці до ЗНО та вступних іспитів з хімії, а учителям полегшить підбір матеріалу для підготовки учнів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід