Формули, поняття, визначення до ЗНО 2018 Математика. Авт: Каплун О. Вид-во: УЛА. купити

Артикул: 9789662840032
24 грн
Характеристики
Видавництво
«УЛА»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
192
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Каплун О. І.
 • Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з математики. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальних закладів.
  Призначається для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, першокурсників, а також учителів і репетиторів з математики.

  Математику називають царицею наук, і це безумовно так. Вона охоплює всі сфери наукової діяльності, в тому числі й гуманітарну. Якщо ви подивитесь на перелік предметів, з яких подається сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти при вступі до вищого навчального закладу, то математика у більшості спеціальностей є профілюючою. Тому перед випускниками загальноосвітніх шкіл щороку постає непроста проблема: як швидко і якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.
  Звісно, вивчення математики вимагає системності й копіткої праці протягом усіх шкільних років, однак навчатися ніколи не пізно. Результат вартий витрачених зусиль!
  Пропонований новітній довідник якраз і дає можливість ефективно, не гаючи часу підготуватися до іспиту. Він допоможе систематизувати знання, отримані під час навчання, удосконалити навички виконання розрахунків, уміння користуватися теоретичними відомостями на практиці. А це саме те, що вкрай необхідно старшокласнику, абітурієнту для складання будь- якого випробування з математики.
  Довідник містить потрібну інформацію про основні поняття та теореми зі шкільного курсу та матеріал для повторення. Звісно, цей матеріал можна використати й при підготовці до уроку, до контрольної роботи, до державної підсумкової атестації, що проводиться у 9-х і 11 -х класах.
  Видання відповідає чинній шкільній програмі з математики Міністерства освіти і науки України та програмі з математики зовнішнього незалежного оцінювання.
  Увесь матеріал систематизовано за 16 темами з алгебри і початків аналізу та геометрії.
  Працюйте наполегливо — і мету буде досягнуто!

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід