Фізика ЗНО 2021. Типові тестові завдання : Альошина М. Літера. купити

Артикул: 9789661785303
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
144
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Альошина М. О., Богданова Г. С.
 • Навчальний посібник містить матеріали, що допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з фізики. У посібнику наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією ЗНО, а також бланки відповідей та матеріали для самоконтролю. Призначається для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

  Щоб стати студентами, випускники загальноосвітніх навчальних закладів мають проходити зовнішнє незалежне оцінювання. За його результатами відбуватиметься відбір кращих із абітурієнтів для подальшого навчання у вищих навчальних закладах.
  Як показав здобутий досвід, для більшості випускників зовнішнє незалежне оцінювання з фізики є нелегким випробуванням. Тематичні блоки зовнішнього незалежного оцінювання з фізики передбачають знання матеріалу практично за весь курс фізики середньої школи. А цей курс вивчався протягом 5 років! Зрозуміло, потрібне не лише знання формул або означень, а й вміння застосувати теоретичні положення до відповідей на запитання, аналізу ситуації та розв’язування розрахункових, якісних і графічних задач (здебільшого типових).
  Певною мірою об’ємність і складність завдань компенсуються простотою та швидкістю оформлення роботи. Головним є отримання чи вибір правильної відповіді та додержання досить простих правил заповнення бланка відповідей.
  Як випускник може перевірити свою готовність до проходження зовнішнього незалежного оцінювання, набути певного досвіду, вчасно знайти «слабкі місця» у своїй підготовці? Найкращий спосіб — пройти пробне тестування або розв’язати самостійно кілька варіантів завдань, побудованих аналогічно до завдань зовнішнього незалежного оцінювання.
  Саме такі варіанти завдань містить пропонований посібник. Він призначений для учителів, учнів 11 класу, а також для тих, хто готується до зовнішнього незалежного оцінювання самостійно (наприклад, для випускників попередніх років).
  Зміст завдань повністю відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
  Розділ «Тренувальні роботи»
  У цьому розділі посібника запропоновано 10 варіантів тренувальних робіт.
  Структура кожного з наданих варіантів відповідає структурі варіанту, що буде використаний під час зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Загальна кількість завдань у кожному варіанті складає 34. Перші 20 завдань — це тести з вибором однієї правильної відповіді з кількох запропонованих. Завдання 21—24 — на встановлення відповідності (логічні пари), а завдання 25—34 — відкритої форми з короткою відповіддю, причому тестові завдання № 25, 26 є структурованими і складаються з двох частин.
  Довідкові дані, необхідні для виконання завдань, переважно наведено у тексті самих завдань. Наприкінці посібника є періодична система елементів (така ж таблиця має бути у тестовому завданні на зовнішньому незалежному оцінюванні).
  Після кожного варіанта розміщено таблицю префіксів до позначень одиниць (така ж таблиця має бути у тестовому завданні на зовнішньому оцінюванні), а також стандартний бланк відповідей, до якого слід заносити отримані відповіді.
  Відповіді на завдання 1—24 позначаються у бланку тільки хрестиками [X]. Для правильного запису відповіді на завдання 25—34 (з короткою відповіддю) слід врахувати положення коми та вказані в умові завдання одиниці шуканої величини.

  Зверніть увагу на те, як можна виправити свою відповідь: якщо йдеться про завдання 1—24, то треба просто замалювати стару позначку та поставити нову. Якщо ж треба виправити відповідь на завдання 25—34, то не треба нічого замальовувати: досить заповнити відповідні пункти в останніх рядках бланку, де вказано «Місце виправлення помилкової відповіді».
  Звертаємо увагу на важливість правильного заповнення бланка відповідей: якщо правильна відповідь буде неправильно записаною в бланк, то комп’ютер зарахує її як неправильну.
  У наведеному на с. 5 бланку показано типові технічні помилки: не будуть зараховані відповіді на завдання 6 (через відсутність позначки), 13 і 22 (через наявність зайвих позначок). Відповідь на завдання 26 буде прочитано як 5000 (а не 50), відповідь на завдання ЗО — як 38,004 (а не 38,4).
  Розділ «Розв’язання, вказівки»
  У цьому розділі наведено розв’язання або відповідні вказівки щодо кожного завдання тренувальних робіт. Матеріали подано таким чином, щоб передусім були зрозумілими принцип і логіка правильного виконання кожного завдання.
  Розділ «Відповіді»
  У цьому розділі подано відповіді для кожного варіанта тренувальних завдань. Важливим є те, що відповіді надано у вигляді правильно заповнених стандартних бланків відповідей.
  Бажаємо успіху кожному з читачів! Будемо вдячні за всі зауваження та пропозиції, що стосуються пропонованого посібника.

 • Передмова З
  Тести
  Тест 1 6
  Тест 2  14
  Тест 3 22
  Тест 4  ЗО
  Тест 5 39
  Тест 6 47
  Тест 7 55
  Тест 8 63
  Тест 9 71
  Тест 10 79

  Розв’язання, вказівки
  Тест 1 88
  Тест 2 93
  Тест 3 98
  Тест 4 102
  Тест 5 107
  Тест 6 112
  Тест 7 117 
  Тест 8 122
  Тест 9 127
  Тест 10 132
  Відповіді
  Тест 1 .... 137
  Тест 2 .137
  Тест 3 . . . 138
  Тест 4 138   
  Тест 5 ............ . 139
  Тест 6 ......  .139
  Тест 7 -140
  Тест 8 140
  Тест 9 141
  Тест 10 141
  Періодична система елементів 142

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід