Фізика ЗНО 2021. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660722774
75 грн
Характеристики
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
320
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Струж Н.
 • Посібник покликаний допомогти абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Він уміщує матеріал, зміст якого відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.

              Матеріал посібника поділено на 43 тематичні розділи, у яких наведено понад 2500 завдань у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

              До кожного розділу посібника подано тестові завдання чотирьох типів: перший — з вибором однієї правильної відповіді, другий — на встановлення відповідності, третій — завдання відкритого типу з короткою відповіддю, четвертий — завдання підвищеної складності, позначені зірочкою (наприклад, 1.80*). Завдання із зірочкою зазвичай не пропонують на зовнішньому незалежному оцінюванні, оскільки вони є доволі складними. Посібник містить частину завдань, які були запропоновані на зовнішньому незалежному оцінюванні та на державній підсумковій атестації у 2007 – 2015 роках. Такі завдання мають відповідні позначення в тексті.

              Наприкінці посібника наведено відповіді до всіх завдань та стислі розв’язки до значної частини з них (умови таких задач позначено символом 2). Це дасть можливість абітурієнтам перевірити правильність свого розв’язання.

              У додатках подано перелік усіх формул, які вивчають в курсі фізики, та довідкові таблиці.

             

   

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід