Фізика ЗНО 2019. Експрес-підготовка. Авт: Ненашев І. Вид-во: Літера. купити

Артикул: 9789661784962
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
296
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2016
Автор
Ненашев І.Ю.
 • Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) давно увійшло в наше життя. Для того щоб після закінчення школи продовжувати навчання у вищому навчальному закладі, вам потрібно з належним результатом пройти це складне випробування. Залишилося не так уже й багато часу, тому ви маєте витратити його з користю для себе. Перед будь-якими іспитами (а ЗНО — це, безумовно, дуже відповідальний іспит) треба повторити матеріал, який вивчали протягом кількох років.
  У пропонованому посібнику ви знайдете завдання з усіх розділів шкільного курсу фізики, а також відповіді, вказівки та розв’язання до них. Видання містить 20 тестів за темами шкільного курсу фізики, які відповідають темам програми ЗНО, основні формули до них, а також місце для розв’язання.
  Кожний тест складається із завдань, форма яких описана в характеристиці тесту, пропонованого на ЗНО. Завдання з вибором однієї правильної відповіді складаються із запитання та чотирьох варіантів відповідей, серед яких тільки один є правильним. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) містять вказівки, що необхідно зробити, та подану у двох колонках інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і літерами (праворуч). При виконанні завдання необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і літерами, — утворити логічні пари. Завдання з короткою відповіддю потребують отримання числового результату в тих одиницях, які зазначені в умові завдання.
  У посібнику також вміщено два тренувальні тести у форматі ЗНО та відповіді до них.
  Після кожного тесту наведена таблиця префіксів до позначень одиниць та бланк відповідей.
  Основні табличні дані та фізичні константи, які можуть знадобитися під час розв’язування зав¬дань, наведено або в самому завданні, або в додатку. Наприкінці посібника вміщено Періодичну систему хімічних елементів.
  Бажаємо вам успіху, абітурієнти!

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід