ДПА (ПКР) 2018. Українська мова 4 клас. Збірник підсумкових контрольних робіт. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: dp-18505
10 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
32
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Сапун Г.
 • Збірник містить 16 варіантів підсумкових контрольних робіт з української мови для учнів 4 класу. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми з української мови для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання).

  У збірнику подано по 8 робіт двох комбінацій. Контрольна робота І комбінаціїпередбачає 6 завдань, серед яких — текст для списування з пропущеними орфограмами, 4 завдання до нього для перевірки мовних знань та творче завдання до тексту (побудова зв’язного висловлювання з 4–5 речень). Контрольна робота ІІ комбінації передбачає 7 завдань, серед яких текст для списування з пропущеними орфограмами, 3 тестові завдання закритого типу з вибором однієї відповіді серед трьох пропонованих варіантів, завдання від­критого типу з короткою відповіддю, завдання на встановлення відповідності між 6 компонентами, творче завдання (побудова зв’язного висловлювання з 4–5 речень).

  Оцінювання контрольної роботи І комбінаціїза 12-бальною системою здійснюється так: за правильно виконане завдання 1ставиться 6 балів; за завдання 2–5 — по 1 балу (максимально — 4 бали); за завдання 6 — 2 бали. Оцінювання контрольної роботи ІІ комбінації: за правильно виконане завдання 1 ставиться 3 бали, за завдання 2–4 — по 1 балу (максимально — 3 бали), за завдання 5–7 — по 2 бали (максимально — 6 балів).

  Інструкція для учня

  Контрольні роботи 1–8

  1. До поданих завдань усі записи виконай у посібнику, у місцях, відведених після кожного з цих завдань.
  2. Якщо завдання до тексту подане у вигляді тесту з трьома відповідями, у «віконечку» біля правильної відповіді постав позначку Х. Наприклад:

  Вибери рядок, у якому подано антоніми до слова сміятися.

  А реготати, хихотіти               

  хБ плакати, сумувати

  В розсмішити, насміхатися

  Контрольні роботи 9–16

  1. До завдань 1, 5, 7 усі записи виконай у посібнику, у місцях, відведених після кожного з цих завдань.
  2. До завдань 2–4 подано три відповіді, одна з яких є правильною. У «віконечку» біля правильної відповіді постав позначку Х.
  3. У завданні 6 познач відповідність стрілками або лініями.

  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
  комісією з педагогіки та методики початкового навчання
  Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України

  (Лист ІМЗО від 30.08.2016 № 2.1/12-Г-698)

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід