ДПА 2020 Українська література (Єременко) 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Освіта купити

Артикул: dp-19757
38 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
88
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Єременко О.В.
 • Пропонований посібник містить 20 варіантів тестових завдань для проведення державної підсумкової атестації
  з української літератури . У кожному варіанті передбачено 25 завдань, які мають різний рівень складності. Навчальні матеріали відповідають оновленій програмі з української літератури для закладів загальної середньої освіти. 
  Видання адресовано абітурієнтам, учням та вчителям.

  Державна підсумкова атестація (ДПА) з української літератури в 9-му класі за курс базової середньої освіти проводиться у формі тестування.
  Мета - перевірити рівень знань, умінь і !lавичок з української літератури й оцінити навчальні досягнення дев'ятикласників.
  Найдоцільнішим і найефективнішим методом оцінювання є саме тестування, оскільки дає змогу охопити весь зміст навчальних програм (з урахуванням навчальної програми поглибленого вивчення).
  Збірник завдань для підготовки до проведення ДПА з української літератури укладено відповідно до чинних програм з української літератури для 9 класу (з урахуванням програми поглибленого вивчення). Тривалість виконання тесту в письмовій формі - 90 хвилин (час на вступну бесіду та інструктаж не враховано).
  У збірнику вміщено 20 варіантів однакових за структурою і складністю завдань (ураховано програму поглибленого вивчення української літератури), які передбачають перевірку опанування учнями змісту художніх творів, їх аналізу, відомостей із теорії літератури, аналізу літературного процесу . Кожен тест складається із 25 завдань різної форми. 
  Завдання 1-16 - із чотирьох запропонованих варіантів вибрати один правильний. Оцінюється -1 бал. Усього - 16 балів. 

  Завдання 17-20 - установити відповідність: до кожного з чотирьох рядків інформації, позначених цифрою, дібрати один правильний варіант, позначений буквою (із п'яти варіантів). Оцінюється: кожна правильно визначена логі чна пара - 1 бал. Усього - 16 балів. Завдання 21-24 - завдання відкритої форми з короткою відповіддю передбачають уписування відповіді у.. . вигляді слова, словосполучення чи речення. Оцінюється: за кожну правильну відповідь -1 бал. Усього - 5 балів.
  Завдання 25 - дати розгорнуту відповідь на питання: сформулювати і прокоментувати порушену у творі проблему, пояснити позицію автора, висловити свою позицію, аргументуючи думку. Обсяг - не менш як 1 ОО слів. Оцінюється - 8 балів ( 6 балів - зміст, 2 бали - грамотність).

   

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід