ДПА 2020 Математика (Бевз) 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Освіта купити

Артикул: dp-19744
38 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
80
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Бевз В. Г.
 • Збірник завдань з Математики для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

  Збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах. Усі завдання поділено на три частини. І частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю. ІІ частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. ІІІ частина містить 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв'язати з обгрунтуванням.

  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 15.08.2018 р. № 22.1/12-Г-774)

  До даного збірника є посібник з відповідями: Відповіді до збірника завдань з математики 9 клас ДПА 2020. Авт: Бевз В. Вид-во: Освіта 

  ШАНОВНІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ!

  Через кілька місяців ви закінчите основну школу і будете готуватися до продовження освіти у професійній чи старшій школі. Якість ваших знань і рівень оцінок у свідоцтві суттєво вплинуть на подальше навчання.

  Виконуючи завдання цього збірника, ви зможете швидко повторити вивчене та відпрацювати навички розв’язування основних видів задач. Самостійна й наполеглива робота допоможе вам якісно підготуватися до ДПА.

  Кожен блок завдань дає вам можливість отримати по 4 бали, а правильне виконання всіх завдань забезпечує найвищий бал - 12.

  Бажаємо успіхів!

  ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

  Збірник завдань для підготовки до ДПА в 9 класі складено відповідно до вимог МОН України і призначено для учнів загальноосвітніх класів (які вивчають математику не на поглибленому рівні). У збірнику міститься 10 контрольних робіт у двох варіантах. Кожен із варіантів містить завдання, що охоплюють навчальний матеріал з курсу математики 5 — 9 класів.

  Усі завдання поділено на три частини. Перша частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання (7 - з алгебри, 3 - з геометрії) .Друга частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (4 - з алгебри і 2 - з геометрії). У третій частині - 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обґрунтуванням (З — з алгебри і 1 — з геометрії).

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід