ДПА 2020 Географія (Капіруліна) 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Освіта купити

Артикул: dp-19759
38 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
56
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Капіруліна С. Л.
 • Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 04.07.2018 р. № 22.1/12-Г-490)

  Запропонований увазі широкого кола зацікавлених — учнів та їх батьків, учителів географії та студентів-географів і педагогів, посібник містить складені у двох варіантах, уніфіковані контрольні роботи для підготовки, організації та проведення Державної підсумкової атестації у 9 класі. Змістом посібника передбачено перевірку рівня навчальних досягнень (теоретичних і практичних) учнів основної школи.

  Збірник контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів складено відповідно до чинної програми з географії, а саме «Фізична географія України» (8 клас) та «Соціальна та економічна географія України» (9 клас).

  Основною метою даного посібника є проведення об’єктивного оцінювання навчальних досягнень дев’ятикласників. Окрім того, цей посібник може бути використаним для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання за повний курс середньої загальноосвітньої школи.

  Збірник містить шість уніфікованих контрольних робіт у двох варіантах. Кожна контрольна робота складається із 22 однотипних завдань закритої та відкритої форми. На їх виконання відведено 90 хвилин.

  Під час проведення контрольної роботи учням не дозволяється користуватися атласами та іншими джерелами картографічних знань.

  Для учнів, які навчалися за програмою поглибленого вивчення предмета, в кожному варіанті завдань пропонується ще 2 завдання, позначені *, кожне з яких оцінюється в 6 балів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід