ДПА 2020 Англійська мова (Константинова) 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Освіта купити

Артикул: dp-18061
38 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
96
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Константинова О. М.
 • Збірник завдань з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

  Збірник містить 44 тести: 22 тести - рівень А2+, 22 тести - рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 01.11.2017 р. № 21.1/12-Г-732)

  До даного збірника є посібник з відповідями: Відповіді до збірника завдань з англійської мови 9 клас ДПА 2019. Авт: Константинова О. М. 

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

  Відповідно до Положення про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Міністерством освіти і науки No 1/ 9-149 від 13 березня 2017 року, атестація з іноземних мов проводиться у письмовій формі та складається з трьох частин (читання, використання мови і письмового повідомлення) за матеріалами, підготовленими вчителем.
  Матеріали для ДПА з іноземної мови в 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до оновленої Програми загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ МОН No 804 від 07.06.2017), що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством
  освіти і науки. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи. 
  Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять до пропонованого збірника, відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують виявлення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівня володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів: рівень А2+ для загальноосвітніх шкіл
  (22 тести); для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов - рівень B1 (22 тести).
  До складу кожного тесту входять текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови і завдання для написання письмового повідомлення.
  Тестові завдання диференційовані за рівнем складності, при цьому велика частина завдань має базовий рівень скдадності й орієнтована на програму загальноосвітньої школи.
  Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великій Британії , т а відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.
  Перше завдання перевіряє сформованість умінь читати і розуміти тексти самостійно, у визначений проміжок часу .
  Учням пропонується нескладний автентичний текст, що відповідає рівню А2+ чи B1 за європейським стандартом: статті з періодичних· видань, листи (особисті, офіційні та ін.); оголошення, рекламні оголошення; особисті нотатки, повідомлення.
  Форми завдань: із вибором правильної відповіді; на встановлення відповідності (добір логічних пар); на встановлення зв'язків між інформаційними блоками; вибір назв абзаців тексту із запропонованих . Кожне тестове завдання містить кілька варіантів відповідей, з яких тільки одна правильна.
  Друге з'авдання - використання мови. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю на визначення рівня володіння лексичними, граматичними і семантичними знаннями , що дадуть можливість учням вільно спілкуватись іноземною мовою.
  Тексти різні за обсягом і складністю та пов' язані з ситуаціями спілкування в контексті дійсності та життя у країнах, мова яких вивчається. Форми завдань: завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів .
  Третє завдання - писемне мовлення. За цим зав_данням можна встановити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, потрібних для вирішення на письмі комунікативних завдань, пов'язаних із повсякденним життям· ..
  Учням пропонується написати невеличкі тексти на основі конкретної ситуації в певному форматі (повідомлення, листи, інформація, висловлювання, записка довільної форми тощо).
  Обсяг письмового завдання становить 40 слів для загальноосвітніх навчальних закладів (А2+) і 50 слів (B1)- для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов.
  На виконання завдань (читання, використання мови і письмо) передбачено 35 хвилин.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід