ДПА 2020 9 клас. Математика. Збірник завдань + Відповіді. Істер О., Єргіна О. Генеза. Купити

Артикул: dp-19737
45 грн
40 грн
Характеристики
Видавництво
«Генеза»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
40
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Істер О.C.
 • Матеріали збірника містять варіанти підсумкових контрольних робіт з математики для 9 класу 2020 року та вкладку з відповідями. Зміст тестових завдань відповідає навчальній програмі з математики для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Запропоновані завдання можуть бути використані для проведення державної підсумкової атестації.

  До даного збірника є посібник з відповідями: Розв’язки (Відповіді) до збірника атестаційних робіт для ДПА 2020 з математики 9 клас (до збірника О. С. Істера)

  Посібник призначено для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики в основній школі. Він містить 16 варіантів атестаційних робіт, з ,яких кожні чотири є однотипними. Зміст усіх завдань відповідає державним вимогам до результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів з математики.

  Цей посібник може бути використано як , для підготовки до ДПА, так і для її проведення. Він містить 16 варіантів атестаційних письмових робіт, з яких варіанти No 1-4, варіанти No 5-8, варіанти No 9-12 та варіанти No 13-16 - однотипні. 
  Кожен з варіантів містить 21 тестове завдання (19 завдань за програмою для закладів загальної середньої освіти і 2 завдання за програмою для шкіл і класів з поглибленим вивченням математики). Завдання відрізняються між собою за формою та рівнем складності.
  Під час використання збірника немає потреби друкувати бланки відповідей, оскільки кожен з варіантів є відрізним аркушем, що містить не лише умови всіх завдань, а й місце для внесення відповідей до завдань 1-16. Отже, кожен варіант одночасно є бланком відповідей, який після заповнення і виконання роботи підкладається до основної роботи, тобто до проштампованих навчальним закладом і підписаних учнями
  аркушів у клітинку, па яких вони -записують розв'язання завдань 17-19 (або 17-21).

  Щодо обсягу атестаційної роботи та часу на її виконання Учні загальноосвітніх класів виконують усі завдання 1-19 атестаційної письмової роботи. Учні класів з поглибленим вивченням математики - усі завдання 1-21.
  Час на виконання атестаційної письмової роботи з математики складає 135 хвилин для учнів загальноосвітніх класів та 180 хвилин для учнів класів з поглибленим вивченням математики.
  Указані рекомендації щодо кількості завдань та часу па їх виконання є орієнтовними, їх можна коригувати залежно від особливостей навчального процесу у кожному конкретному закладі середньої освіти.

  Увага! У посібник включено відповіді до завдань. Вкладку з відповідями розміщено всередині посібника. Вона має окрему нумерацію та сторінки для записів. За потреби її легко відокремити від посібника.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід