ДПА 2019 4 клас (Вашуленко М.) УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ. Підсумкові контрольні роботи. Освіта. купити

Артикул: ka-18512
35 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
72
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Вашуленко О.
 • Навчальний посібник розроблений відповідно до чинної програми з української мови та літературного читання для 4 класу закладів загальної середньої освіти. Контрольні роботи є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання.
  Для учнів початкової школи, вчителів та батьків.

  (Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 07.08.2018 № 22.1/12-Г-677)

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

  У посібнику пропонуються інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови і літературного читання, призначені для підготовки і проведення державної підсумкової атестації .

  Вони розроблені відповідно до листа МОН України від 27.03.2018 № 1 /9-185 «Щодо проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти в 2017 /2018 навчальному році». Подані контрольні роботи, побудовані на основі художнього або науково-художнього тексту, передбачають перевірку таких результатів навчання:

  з літературного читання:

  •сформованість навички читання мовчки;

  •розуміння прочитаного;

  •уміння працювати з текстом;

  •засвоєння літературознавчих понять;

  з української мови:

  •орфографічні та пунктуаційні вміння;

  • засвоєння і застосування мовних знань і вмінь;

  •уміння будувати письмове зв'язне висловлювання.

  З огляду на те, що в орієнтовних вимогах до проведення державної підсумкової атестації пропонується два підходи до конструювання інтегрованої контрольної роботи, у посібнику подано два види робіт, які м1стять по дев'ять завдань. Контрольні роботи № 1-4 укладені за першим підходом. Вони містять:

  текст для читання; виділену в ньому частину для списування з пропущеними орфограмами;

  три завдання відкритого типу на розуміння змісту тексту і вміння працювати з ним;

  три завдання за змістом тексту для перевірки мовних знань і вмінь;

  творче завдання на побудову письмового зв'язного висловлення  (3-4 речення) за змістом прочитаного тексту з висловленням власних оцінних суджень.

  Контрольні роботи № 5-8 укладені за другим підходом і відрізняються тим, що для перевірки розуміння змісту тексту й уміння працювати з ним та перевірки мовних знань і вмінь пропонуються тестові завдання закритого типу (з вибором однієї відповіді із трьох запропонованих) і відкритого типу з короткою відповіддю та на встановлення послідовності або відповідності.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід