Англійська мова ЗНО 2020. Типові тестові: Мясоєдова С. Літера. купити

Артикул: zn-18901
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
128
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Мясоєдова С.
 • Англійська мова. Типові тестові завдання С. В. Млсоєдова. - Київ: Літера ЛТД, 2019. - 128 с. - (Серія зовнішнє незалежне оцінювання ).

  Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови.
  Відповідно до нової програми зовнішнього незалежного оцінювання, всі тести розпріділяються за рівнями В1 і В2 та вміщують три розділи: аудіювання, читання та використання мови. Учні також мають можливість безкоштовно завантажувати  аудіододаток (дикторами є носії мови), що допоможе їм удосконалити свої навички сприйняття іноземної мови на слух і ефективно підготуватися до ЗНО.  У посібнику наведено 11 варіантів завдань у форматі ЗНО 2020 (5 - рівня В1, 6 - В2), а також бланки відповідей, тексти для аудіювання й матеріали для самоконтролю.


  Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів,· гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

  Об'єктами контролю є розуміння мов на слух (аудіювання), читання, використання мови та письмо .
  Частини «Аудіюваввя», «Читаявя» та «Використання мови»
  Виконавши завдання цих частин тесту, Ви продемонструєте своє вміння читати і розуміти автентичні тексти, а також сприймати їх на слух; через використання мови Ви покажете рівень володіння лексичним і  граматичним матеріалом.
  Загальні поради
  Ці частини тесту складаються з семи завдань, серед яких: завдання ва встановлення відповідності, завдання з вибором однієї правильної відповіді з трьох/ чотирьох, завдання альтернативного вибору (правильно/неправильно) й завдання на заповнення пропусків.
  У завданнях на встановлення відповідності Вам необхідно прочитати тексти і твердження/заголовки/ситуації, а також дібрати до кожного тексту відповідно до завдання заголовок/короткий опис/твердження/ситуацію.
  У завданнях із вибором однієї правильної відповіді Вам необхідно прочитати текст і запитання до тексту, а потім вибрати правильний варіант відповіді з трьох/чотирьох поданих варіанті~.
  У завданнях альтернативного вибору (правильно/неправильно) Вам необхідно прочитати текст і твердження до нього, а потім указати, правдивим є речення чи ні.
  У завданнях на заповнення пропусків Вам необхідно заповнити пропуски в тексті реченнями/частинами речень або словами /словосполученнями. Спочатку ознайомтеся з інструкцією до виконання завдання. Прочитайте уважно текст і завдання до нього. Виберіть правильну, на Вашу думку, відповідь і позначте відповідну клітинку у Бланку А.
  Увага!
  Якщо Ви не можете надати відповідь на запитання, то виконуйте наступне завдання.
  Ваш результат залежатиме від загальної кількості правильних відповідей, записаних у Бланку А.
  Частина «Писемне мовлення
  Частина тесту ~писемне мовлення• складається з двох частин:
  1) коротке комунікативне повідомлення у формі листівки , записки або електронного листа до поданого короткого тексту;
  2) твір на вибір (розповідь або неофіційний лист).
  Письмо оцінюється за чотирма параметрами: змістом, рівнем досягнення комунікативної мети, структурою, зв'язністю тексту, мовним аспектом.
  Увага!
  Пам'ятайте, що писати на зворотній стороні Блан.ку Б не можна.

   

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід