Англійська мова ЗНО 2020. Complete Practice Test : Євчук О., Доценко І. Абетка купити

Артикул: zn-19787
145 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
224
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Доценко І.В., Євчук О.В.
 • Complete practice tests. Англійська мова. Підготовка до ЗНО та ДПА І І. В. Доценко., О. В. Євчук. - Кам'янець-Подільський : ФОП Сисин Я. І., 2019. - 224 с.

  Цей посібник стане в нагоді випускникам ззакладів загальної середньої освіти, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

  Видання містить 20 комплексних варіантів тестових завдань, зміст яких відповідаєпрограмі ЗНО з англійської мови.

  Навчальний посібник «Complete Practic Tests. Англіська мова. Підготовка до ЗНО та ДПА» містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Він містить 20 комплексних тестів, ключі до завдань та тексти аудіозаписів.

  Кожен тест складається з чотирьох частин: розуміння мови на слух (аудіювання), читання, використання мови та письмо. Згідно з програмою ЗНО, у тесті з англійської мови використовуються завдання таких форм :

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1-6; 12-16; 22-26). До кожного завдання подано варіанти відповіді, з яких лише один правильний

  2. Завдання на визначення правильності І неправильності твердження № (7-11 ). У такому завданні необхідно визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого І прочитаного.

  З. Завдання на встановлення відповідності (№ 17-21, 27-32). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів І частин текстів із поданих варіантів; твердження І ситуації до оголошень І текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.

  4. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№1 33-58). У завданнях пропонується доповнити абзаци І речення в тексті реченнями І частинами речень, словосполученнями І словами із поданих ва р іантів.

  5. Завда ння з розгорнутою відповіддю (№ 59). Завдання передб ачає створення власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комун ікативної ситуації.

  Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя , що пов'язані зінтересами та комунікативними потребами сучасної молоді .

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід