Англійська мова ЗНО 2019. Збірник тестових завдань. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка. купити

Артикул: zn-18875
110 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
500
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2018
Автор
Євчук О.В., Доценко І.В.
 • Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та нау­ки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематичного спілкування, тести з граматики, зразки письмових повідомлень, а також тестові завдання для формування практичних навичок виконання тестів у форматі ЗНО. Для учнів випускних класів, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади, учнів, які мають бажання поглибити рівень володіння англійською мовою, студентів та вчителів.,

  Знання іноземних мов - це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.
  Пропонований посібник створений для старшокласників з метою допомогти вдосконалити набуті знання з англійської мови, практикуватися у виконанні тестів в процесі підготовки до ДПА та ЗНО, поглибити та повторити засвоєний матеріал. Завдання посібника спрямовані на розвиток навичок читання, письма, говоріння, використання англійської мови у різних сферах сучасного суспільства: як офіційної мови міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету, техніки, науки і мистецтв, у навчанні, приватному листуванні, на роботі та на відпочинку.
  Книга містить п'ять розділів: "Тематичні тести" "Граматичні тести", "Письмові зразки", "Комплексні тести", "Відповіді для самоконтролю".
  Перший розділ посібника вміщує велику кількість різноманітних та цікавих тестів пізнавального характеру з ЗО розмовних ситуацій, що відповідають чинній програмі з іноземної мови та розвивають навички читання, зосереджені на критичному мисленні, використанні мови, граматиці та сприяють збагаченню словникового запасу учнів.
  Другий розділ посібника містить 100 тестів для перевірки навичок використання основних правил граматики англійської мови.
  У третьому розділі подано зразки неофіційного та ділового листування та завдання для написання власних письмових висловлювань.
  У четвертому розділі запропоновано три комплексних тести у форматі ЗНО.
  Наприкінці посібника подано відповіді для самоконтролю.
  Книга рекомендована для підготовки до тестування учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл та 8-10 класів спеціалізованих шкіл, розрахована як на роботу в змішаних групах, так і для самостійної роботи.
  Підготовка до тестування з англійської мови безумовно трудомісткий та об'ємний процес, який вимагає від старшокласників старанності, концентрації уваги, мотивації та часу, оскільки важливо опанувати не лише теоретичні знання, а й певні навички та вміння. Загалом кожен повинен сформувати свій стиль вивчення англійської мови, який буде цікавим і ефективним. Але успішний результат на тестуванні невід'ємно пов'язаний з самостійною роботою з використанням практичних посібників. Працюйте зі збірником тестових завдань і Ви неодмінно досягнете успіхів.
  Автори

 • Зміст
  TOPICAL TESTS 4
  Education Abroad 4
  Learning English 18
  School Life in Britain 30
  Places of Interest 46
  Technology 64
  Science 78
  Inventions 90
  Family Matters 100
  People and Society 112
  Jobs 120
  Sports and Health 132
  Survival Stories 152
  Teenagers'Life 168
  In The World of Hobbies 180
  Literature 188
  Libraries 200
  Film Reviews 208
  Clothes 218
  Beauty and Fashion 224
  Ukraine 232
  Ecology 240
  Customs and Traditions 250
  Famous People 268
  Food 278
  Nourishment 284
  Shopping 292
  Travelling 300
  Life and Style 322
  Art 328
  The World's Most Unusual Zoos 338
  GRAMMARTESTS 354
  WRITING SAMPLES 454
  COMPLEX TESTS 464
  ANSWERS 493

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід