Англійська мова ЗНО 2019. Довідник + тести. Повний повторювальний курс. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка. купити

Артикул: zn-18874
119 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x235мм (В5)
Кількість сторінок
620
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Євчук О.В., Доценко І.В.
 • Довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано теоретичний матеріал з розділів: "Фонетика", "Лексика", "Граматика", "Використання мови", "Словотвір", "Читання", "Письмо", "Аудіювання", а також тестові завдання для формування практичних навиків виконання тестів у форматі ЗНО.

  Для учнів випускних класів, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади, учнів, які мають бажання поглибити рівень володіння англійською мовою, студентів та вчителів.

  Сьогодні жодна сфера людської діяльності не обходиться без знання іноземної мови. Пропонований довідник створений з метою полегшення організації процесу вивчення англійської мови, поглиблення та повторення засвоєного матеріалу.

  Зміст довідника відповідає основним положенням Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівні В1, В2) та укладений відповідно до змісту чинної програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів України.
  Довідник містить розділи: «Фонетика», «Лексика», «Граматика», «Використання мови», «Словотвір», «Читання», «Письмо», «Аудіювання».
  У першій частині подано фонетичний і лексичний матеріал, що допоможе системно повторити словниковий мінімум відповідно до тематики ситуативного спілкування, передбаченої Програмою загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов.
  Друга частина містить граматику англійської мови, пред-ставлену теоретичним блоком та комплексом тестів для пере-вірки засвоєного матеріалу.
  У третій частині велику увагу приділено зразкам використання мови: правилам вживання слів близьких за значенням, словам, що легко плутаються, фразовим дієсловам, словотворенню.
  Четверта частина містить поради до виконання тестових завдань з читання. У посібнику підібрані різні види автентичних текстів для контролю навичок читання: на встановлення відповідностей, множинний вибір, заповнення пропусків у тексті, визначення правдивих та неправдивих тверджень, розташування частин тексту у логічній послідовності.
  У п'ятій частині представлено матеріал для написання творчих робіт учнями, який охоплює усі сфери діяльності людини, життя України та англомовних країн і відповідає вимогам до рівня підготовки абітурієнтів. Посібник пропонує поради екурсивного есе, твору з поданням аргументів «за» і «проти», написання листівок, створення оповідань, творів, які вміщують опис предмета, людини, місця тощо.
  Під час підготовки посібника було враховано думку, що система контролю, якою б мірою вона не здійснювалася, може бути дієвою тільки тоді, коли існує ефективний самоконтроль. Для розвитку навиків самоконтролю пропонуються «ключі» (відповіді до вправ) та додатки, за допомогою яких учні матимуть змогу систематизувати використання неправильних форм дієслова, вживання прийменників з іменниками, прикметниками та дієсловами, а також вивчити ключові вирази для написання письмових завдань різного типу.
  Не вірте в міфи про те, що англійську мову можна вивчити, не докладаючи зусиль. Жоден викладач не зможе навчити вас, якщо ви не будете виконувати його вимоги і витрачати додатковий час на підготовку до уроків. Англійська легко дається, якщо над нею працюють систематично. Працюйте з довідником і Ви неодмінно досягнете успіхів.

 • Зміст
  TOPICAL TESTS 4
  Education Abroad 4
  Learning English 18
  School Life in Britain 30
  Places of Interest 46
  Technology 64
  Science 78
  Inventions 90
  Family Matters 100
  People and Society 112
  Jobs 120
  Sports and Health 132
  Survival Stories 152
  Teenagers'Life 168
  In The World of Hobbies 180
  Literature 188
  Libraries 200
  Film Reviews 208
  Clothes 218
  Beauty and Fashion 224
  Ukraine 232
  Ecology 240
  Customs and Traditions 250
  Famous People 268
  Food 278
  Nourishment 284
  Shopping 292
  Travelling 300
  Life and Style 322
  Art 328
  The World's Most Unusual Zoos 338
  GRAMMARTESTS 354
  WRITING SAMPLES 454
  COMPLEX TESTS 464
  ANSWERS 493

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід