Англійська мова ЗНО 2019. 10 варіантів тестів у форматі ЗНО. Авт: Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка. купити

Артикул: zn-18877
50 грн
Характеристики
Видавництво
«Абетка»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
92
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Доценко І., Євчук О.
 • Цей посібник стане в нагоді випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

  Видання містить 10 комплексних варіантів тестових завдань, зміст яких відповідає програмі ЗНО з англійської мови а також короткі тренувальні завдання з аудіювання, які допоможуть у визначенні рівня сформованого навичок та умінь.

  Навчальний посібник «Англійська мова. Збірник тестових завдань. 10 варіантів у форматі ЗНО» містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Він містить 10 комплексних тестів, короткі тренувальні завдання з аудіювання та ключі до завдань.

  Кожен тест складається з трьох частин: читання, використання мови та письмо. Згідно з програмою ЗНО, у тесті з англійської мови використовуються завдання чотирьох форм:

  1. Завдання на встановлення відповідності (№ 1-5, 11-16). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.

  2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 6-10). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний.

  3. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№ 17-42). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів.

  4. Завдання з розгорнутою відповіддю (№ 43). Завдання передбачає створення власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

  У посібнику подано розділ «Аудіювання» для визначення рівня сформова-ності навичок розуміння на слух. У завданнях перевіряється уміння зрозуміти основний зміст певної тематики спілкування та вибрати необхідну інформацію з прослуханого для заповнення пропусків.

  Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя, що пов'язані з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід